reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy jak na okres we wczesnej ciąży

Dołączył(a)
29 Maj 2022
Postów
8
Dziewczyny. Byłam pewna ze dostanę okres, bóle brzucha i piersi były jak zawsze. Jednak okres się spóźnił i a na teście dwie grube krechy. Jednak niepokoją mnie skurcze, biegunka, ból piersi - czuje się jak na okres - wszystkie objawy są 1:1 identyczne. Pojawiło się również plamienie. Jadę na przeciwbólowych. Dzwonilam do lekarza, powiedział ze moje „okresowe” objawy są normalne… wizyta dopiero w przyszłym tygodniu. niem wiem czemu jest we mnie okropny lęk ze zaraz stracę ciąże, ze te bóle są złowieszcze. Robiłam dzis betę - mam 60 juz się zastanawiam czy powtórzyć czy nie spada ale mąż się zdenerwował ze jak tak ma to wyglądać to nie wie jak wytrzyma do 9 miesiąca w tych nerwach. Chyba się tak boje przez to ze staraliśmy się bardzo długo. Szykowałam się na inseminacje… proszę powiedzcie czy miałyście taka sytuacje nie mogę przestać się stresować jestem panikara :(
 
reklama
Na spokojnie. Mnie bóle jak na okres towarzyszyły jeszcze przez bite 2-3tygodnie od terminu gdy powinirn być okres.
I przez te 2-3tygodnie co chwilę szłam do wc z takim lękiem, że zobaczę że okres jednak przyszedł 🙈

A piersi bolały aż do połowy 2trymestru , tym że ból się coraz bardziej nasilał 😬
 
Zrób betę po 48 h, mi lekarz też od razu jak zadzwoniłam po tym jak test ciążowy wyszedł dodatni (po długich staraniach) kazał zrobić betę i powtórzyć po 48 h. Też miałam bóle jak na okres. Tylko uważaj z tabletkami przeciwbólowymi, ja bym nic nie brała, a jeśli musisz to chyba jedynie Apap najbezpieczniejszy.
 
Do góry