reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

Witam wszystkich ;-)jestem 3 dni po terminie i żaden czop mi nie odszedł, skórcze są coraz bardziej odczuwalne, ale jak pokazałam zdjęcie swojego brzuszka w galerii to dziewczyny powiedziały mi ze mam go jeszcze wysoko :wściekła/y:
 
reklama
Co do czopa, to podobno może odejść już na porodówce, w ostatniej chwili. Ja mam ostatnio więcej wydzieliny, ale nie różni się wyglądem od tego, co było przez całą ciążę.
Już się cieszyłam, bo w nocy miałam takie dość konkretne bóle brzucha i to czasem nawet co 20-30 minut, ale jak wstałam, to znów ucichły:no: . Ile jeszcze mam czekać??? We wtorek wizyta u gina (no, chyba, że uda mi się jutro wepchać, bo muszę wziąć zwolnienie od poniedziałku), ale i tak z tego co piszą te rozdwojone, to opinia gina co do terminu często mija się ze stanem faktycznym. Ja już mam dość czekania!
 
ol ty masz termin dopiero na 16, więc mozesz sobie jeszcze poczekać, ja tez dziśw nocy miałam delikatne skurcze tylko ze ja jestem po terminie 4 dni :wściekła/y:
i ciągle nic, wszystko mam juz dla dzidzi przygotowane ale jej albo jemu na świat sie nie spieszy
 
Ten 16 to błąd w obliczeniach, tyle, że nie zmieniałam. Ostatnio raczej się nastawiałam na 13, więc to już pojutrze:tak: . Ale domyślam się, że po terminie czeka się jeszcze gorzej:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: . Ja jeszcze jakoś to wszystko znosiłam, póki chodziłam do pracy, ale te 2 tygodnie ferii to głównie czekam. A do pracy już nie zamierzam wracać, bo to już jednak za blisko terminu, więc nadal będę tylko CZEKAĆ:-p
 
Ol to podobnie do mnie lekarz mi wyznaczył termin na 13, ale na pierwszym usg lekarz wyliczył mi na 7 i tej daty sie trzymam bo wiem kiedy doszło do zapłodnienia :-) chociaż różnie to bywa... więc teraz to nie wiem czy jestem po czy przed terminem :baffled:
 
A ja z lekarzem ustalilam date cesarki na srednia miedzy 22 lutym(termin om) i 1 marca(termin usg) i wypadlo na 26.Teraz tylko czekam,tryzmajac kciuki,zeby nie zaczac rodzic naturalnie...:-)
 
Mi czop nie odchodzil przed porodem w ogole. Wlasciwie zauwazylam go dwie godziny po odejsciu wod.
 
No to teraz już coś wiem:-) Dziekuję bardzo Dziewczyny!!! Bo już myślałam że jak on nie odchodzi to tak z rok jeszcze będę chodzić w tej ciąży hehe:-D
 
Mnie czop odszedl tydzien temu w piatek i na tym sie skonczylo:wściekła/y:
Termin z USG na jutro a z OM na czwartek.Dzisiaj cos mi sie brzuch napina,ale nie wiem,czy to skurcze,bo nie boli.chce juz urodzic,bo mi ciezko:-(
 
reklama
Ja wczoraj wróciłam do domku, ale nadal jestem pełna obaw..nadal nie jestem pewna czy nie sączą mi sie wody, nie umiem tego wyczuć...bo to tak dziwnie wygląda...czasem na bieliźnie jest wydzielina i wokół tego sporo większa mokra plama,a czasem tylko sama wydzielina...tylko,że ta mokra plama pojawia sie od dwóch miesięcy:no::no:
Juz sama nie wiem, bo jeszcze dwa tyg temu wód było ok, a teraz jest mniej a wodnite wycieki mają tą samą częstotliwość:confused::confused:

Do tego rano chyba zaczął odchodzić mi czop, bo tyle gęstego śłuzu ze mnie wyleciało,ze byłam w szoku,,ale była taki białawy...
 
Do góry