reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

U mnie tez nic.Skurcze przepowiadające sie skonczyly jakis tydzien temu- od tego czasu nic. W ogole czuje sie jakbym w 34tc byla blizej porodu niz teraz.W dodatku wkurzaja mnie te wszystkie zapytania, telefony, smsy czy juz rozdwoiłam-przeciez dam wszystkim znac jak to sie wreszcie kiedys stanie.:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Czuje sie sfrustrowana...Dzidzia juz wielka- podobno ponad 3,5 kg sciska mi wszystko. Dziwne jest to , ze mam bardzo malo miejsca w zoladku, prawie nie jem(zgaga jest tak nieprzyjemna ze nawet jedzenie nie sprawia mi juz przyjemnosci) a caly czas tyje! Ja chce RODZIć!!!!!
 
reklama
No walsnie nie zmierzylam :-) bo sie nie da :-) Nie ciągnę brzucha po podłodze, ani na kolanach mi nie leży. Bartek nie widzi za bardzo różnicy, zreszta ja też nie.. , Jedynie Ciocia wykrzyknęła wczoraj z entuzjazmem:
o Tak!!!!! Opadł opadł!!!! Jasne ze opadł!!!! :-D :-D :-D
(Chyba o brzuchu mówiła :confused: :-D:-D:-D )
Mialam poczatkowy termin na styczen albo poczatek lutego. Tak sie nastawilam na godzine zero w styczniu i myslalam ze jak juz sie do Was przypielam w czerwcu, to juz sobie zostane z Wami do konca, a tu masz, awansowalam w pelni na lutówkę :) Na pewno to bedzie w lutym, bo nie wyobrazam sobie inaczej :-D :-D :-D
 
Kochana Madzix Mam tak samo jak Ty!!
Bardziej na rodzenie bylam nastawiona jakis czas temu, teraz sie czuje jakby ten stan w ktorym jestem byl normalny i jakbym miala byc juz taka do konca zycia!
Tez wszyscy pytaja, kiedy ? no juz? no ile bedziemy czekac? no szybciej! :-D :-D :-D A ja im mowie ze to wielka sciema byla z tą ciążą!! Ze caly czas poduszke tam mialam :-D :-D :-D.
Zgaga mnie dopadla ze 3-4 dni temu. Nigdy w zyciu tego nie mialam, a teraz rozumiem co to znaczy gdy pali cos w przelyku!!! I bekam glosniej niż moj facet! Jak bawół jakiś :-D
Moja mala podobno wazy 3600 ale oczywiscie nikomu nie wierze!!!!
Tylko swojej pani doktor ktora jest na urlopie do 12 lutego wiec pewnie nie sprawdze tego u niej!!!!!!!!!
No to sobie kurna czekam....
A mała plumka jak sie obudzi, ma wszystko gdzies. I tak trzeba zyc!
Uczmy sie od naszych dzieci! :-D :-D :-D
 
No Patri my to leb w leb idziemy....Ty masz o left, ja od dzis tez....
Moja mama stwierdzila ze macica obniza sie z dnia na dzien (codziennie mi brzuch oglada, dotyka i sluchawka polozniczka slucha tetna- mowi ze dobre i mi sie bardziej üpodoba niz to cale ktg!).
No i w nocy budzily mnie co jakis czas dosc mocne bole w podbrzuszu...ale nie wiem jak czesto bo bylam tak zmeczona ze zaraz zasypialam....- moze to cos znaczy? moze nie urodze za 14 dni tylko troche wczesniej?
 
Boże Dziewczyny jak ja Was podziwiam:-D Jesteście już po terminie a tak spokojnie do tego podchodzicie.Ja mam na 13 lutego i już kombinuję co by tu zrobić aby wcześniej urodzić:laugh2: Wydaje mi się że to nigdy nie nastąpi:-(
 
nuska 23, ja termin tez mam na 13 lutego i wlasnie jade do szpitala bo pol godziny temu odeszly mi wody!!!!!!!!!!!!!!!!!Hura!!!!! Zobaczymy czy bedzie dziewczynka czy chlopiec, hi hi. Trzymajcie za nas kciuki.
 
karolina77 trzymaj się dzielenie!!czekamy na wieści!!! znowu maleństwo będzie!!Hura!!:-D:laugh2:
 
reklama
Do góry