reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

Klania sie styczniowa mama :))
Joasiek
jak ci dzieciatko dluzej w brzuszku posiedzi to tylko z kozyscia dla maluszka, wszystko sie lepiej rozwinie.
Buska_77
O ile wiem to nie kazdej dziewczynie sie obniza, mnie sie np nie obnizyl pomimo ze mala mi zstapila do miednicy jakies dwa miesiace przed porodem :)


Moja oliwka na swoje narodziny spoznila sie 9 dni, a ja miesiac wczesniej dostalam ''zwiastunow'' porodu, skurcze przepowiadajace, bole krzyza ,bole jak na @, rozwolnienia, wymioty, czop odchodzil mi jakis tydzien albo i dwa, normalnie srednio raz w tygodniu robilam mezowi alarm ze to juz dzis, a tu kicha minal dzien terminu, a objawy byly slabsze nawet niz byly. Generalnie to moja kruszynka przygotowywala sie do porodu przez jakies 2 miesiace kiedy to glowke wsadzila mi w miednice i koszmarnie cisnelana pecherz i na nerwy. W koncu jak dostalam konkretnych skurczy to od razu co trzy minuty praktycznie, chociaz caly poprzedni dzien (pierwszy skorcz o polnocy) mialam slabiutkie, prawie niewyczuwalne skorcze przepowiadajace, i ja definitywnie wiedzialam ze to to po tych wszystkich falszywych alarmach bo mnie rzucilo na luzku normalnie a potem do szpitala i poszlo. Nie bojcie sie porod rozpoznacie, ale falszywe alarmy tak czy siak sie zdazaja :p
 
reklama
mnie wszyscy ktorych spotykam mowia ze nie wygladam jakbym miala jutro rodzic (PATRZ SUWACZEK) wczoraj rewelacyjnie czulam sie faktycznie rewelacyjnie, dzis troszke gorzej-ale to tylko lekkie bole miesiaczkowe........
 
Ja od wczoraj mam lekkie bóle jak na okres (ale tak rzadko, że prawie się nie liczą:-( ) i kłuje mnie szyjka - też nie za często, ale za to dość intensywnie. Za to dzisiaj przestał mi twardnieć brzuch - do wczoraj miałam czasem takie uczucie, że mogłabym nim wbijać gwoździe:baffled: . Mam tylko nadzieję, że akcja nie rozkręci się jutro, bo okoliczności są baaardzo niesprzyjające:sick: . Niech maluszek poczeka co najmniej do wtorku, a najlepiej do następnego weekendu.
 
kupiłam łóżeczko turystyczne dla mojego malucha i jestem naprawde miło zaskoczona wygladem jak i funkcjonalnością, zobaczymy tylko czy dzidzia bedzie chciała w nim spać :).
A jakie Wy macie łózeczka dla swoich pociech?
 
ol, ja mam termin za 9 dni, a objawy praktycznie takie same jak Twoje (tylko brzuchem gwozdzi nie moglam wbijac bo nigdy nie byl az tak bardzo twardy, hi hi :-D:-D:-D). Za to Dzidzia naciska mi na miednice, krzyz boli okropnie i kluje w kroczu (tez tylko czasami). No i podobnie jak Ty, nie wiem dlaczego, ale chcialabym wytrzymac do wtorku. Dzis dzwonila do mnie polozna ze szkoly rodzenia i jak jej powiedzialam co u mnie, to stwierdzila ze to juz niedlugo. Zobaczymy.
 
Oliweczka, ja mam zwykłe łóżeczko z szufladą i wyciąganymi szczebelkami.

Jeśli chcesz używac na stałe turystyczne łóżeczko, to trzeba dokupic sztywniejszy materac do niego, bo w tych łóżeczkach są za mało sztywne materace podobno i nie są dobre dla niemowlaków do stałego przebywania (tak czytałam).
 
Kasiad materacyk juz dokupilismy kokos-pianka-kokos :tak:
chyba juz skąpletowałam całą wyprawkę :-)
tylko dzidzia sie jakos nie spieszy przed terminem
 
Czy wiecie ile juz waży Wasza dzidzia? Bo ja sie nie dowiedziałam, brzuszek zgrabniutki ,przytyłam 10 kg od początku ciązy, lekarz mówi ze wszystko w normie, ale sie troszke martwie bo jak sie porownuje do innych przyszłych mamusiek to wyglądam jakbym była w 6 msc :baffled:
 
Susumali kobietko, to Ty juz masz 0 left :-) 40 tygodni minelo i jazda rodzic?? :-)
U mnie juz po obu terminach, czekam i czekam i czekam, brzuch mi sie obniżyl... o 2 cm. :dry:
Skurcze jak ból miesiączkowy, nic wiecej. :dry:
Dziewczyny, kiedy to bedzie?????? :sick:
 
reklama
Patri a jak Ty zmierzyłaś te 2cm :confused: :-D
Ja myślę, że to będzie... jakoś w lutym :-p :-D Przynajmniej u Ciebie... bo ja mam jeszcze szanse zostać marcówką :dry:
 
Do góry