reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

madzia24: trzymaj się dzielnie i jak najszybciej pochwal się swoim dzidziusiem :tak: :-D
 
reklama
a ja dzis mialam straszna noc. Od wieczora bola mnie plecy (krzyz), jest mi niedobrze i ogolnie nie najlepiej sie czuje. Dzidzia wpycha mi sie w krocze, tak wiec zastanawiam sie czy to juz niedlugo.
 
A u mnie wciąż cisza... :-(
Ani śladu czopów, biegunek, skurczyków.. totalnie NIC :no: :wściekła/y:
Pewnie urodzę dopiero jak Wy wszystkie już się porozdwajacie... na szarym końcu, może za miesiąc dopiero... :-(
 
Oliwieczka: widać to na moim suwaczku ciążowym... dokładnie za 14 dni.
Ale od 7 miesiąca miałam ciążę zagrożona przedwczesnym porodem (w 27tc moja szyjka macicy miała już tylko 0,5cm) więc spodziewałam się że będę jedną z pierwszych rozdwojonych lutówek :dry:
 
Widocznie dzidzia się nie spieszy na świat, to chyba lepiej ze jeszcze jest w brzuszku, ja mam termin na 7 lutego...cierpliwie czekam, przyznam ze chciałabym mieć to juz za sobą (męczące noce) brzuszek coraz bardziej przeszkadza a na dodatek ta pełnia :eek:
 
reklama
Joasieńka mam do Ciebie pytanie z innej beczki ...jak dodać zdjęcie zeby mi sie wyświetlało tak jak tobie w profilu ( mam na mysli twój brzusio)
 
Do góry