reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

U mnie tez nie ma zadnych objawow poza snami w ktorych rodze.;-) Czasami tylko pobolewa mnie krocze. A juz bym chciala miec to za soba i tulic Malenswo.
 
reklama
Nio ja tez mam objawy... juz chyba od 2 tygodni jak nie dluzej:wściekła/y: . Krzyz i krocze boli, brzuch wstawia sie juz od 3 tygodni, czasami jakies skorczyki nieregularne ale straszliwie bolace.... pije pare razy dziennie herbatki z suszonych lisci malin, sexik rano i wieczorkiem, duzo spacerkow z psiakiem, nawet olejek rycynowy juz pilam (ten ochydny smak czuje do dzisiaj, a jak mnie przeczyscilo 24 godzinki na kibelku spedzilam) i dalej nic:baffled: nawet ten caly czop jeszcze mi nie odszedl... i codzienne tlumaczenie znajomym i rodzince, ze to jeszcze nie dzisiaj :dry: Mowie wam oszalec idzie...

Ale Kobitki nie martwcie sie jedno wiem na pewno... juz blizej niz dalej:tak: za miesiac o tej porze ( hmmm no moze 3 marca- bo luty ma tylko 28 dni) Wszystkie Lutoweczki beda juz mialy na raczkach swoje Dzieciaczki
 
Oby nasze dzieciaczki byly zdrowe!! O tym jednym tylko marze!! Zeby tylko byly zdrowe!!
Obsesja.
Czop poza mną, a Julka nadal w srodku....
 
hej dziewczeta.....z tymi objawami bywa roznie...niekiedy sa a porodu nie ma i odwrotnie....u mnie bylo raczej standartowo....odszedl mi czop..i krwawilam...w kilka godzin pozniej byl maluch na swiecie
 
u mnie to chyba jednak nie był czop bo dalej nic nie wyłazi :eek:
a i krocze boli jakby mniej :-)
ale lekarz mówi że coś tam się już dzieje... no mam nadzieję :tak:
 
a mi od 2 zaczal odchodzic czop skurcze mam od 2 godzin co 8-10 minut zobaczymy co z tego wyjdzie:baffled: pozostalo mi czekac moze wreszcie dzisiaj pojedziemy :tak: :-) mam nadzieje ze to nie falszywy alarm:tak:
 
MADZIA NAPEWNO TO NIE FAłSZYWY ALARM.Czekamy z niecierpliwoscia na wieści jak tam postępy.Super bedzie nastepna dzidziunia z nami
 
jestem juz u rodzicow zwiazlam malego :tak:skurcze nadal nie przerwalnie sa tylko caly czas co 10 minut ale duzo silniejsze:-)czop dalej odchodzi teraz ide sie polozyc odpoczac a jak slubny wroci z pracy pojedziemy na izbe jakby co sie urodzilo to dam znac:-)
 
reklama
Do góry