reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Eliza91

Aktywna w BB
Dołączył(a)
22 Październik 2017
Postów
78
Czesc jestem tu nowa i mam kilka pytan dotyczacych objawow ciazy. Od kilku dni mam zawroty glowy, mdlosci szczegolnie wieczorem, wiekszy apetyt i pryszcze ktorych wczesniej nie mialam. Prosze o pomoc z mezem staramy sie o pierwsze dziecko ;-)
 
reklama
reklama
Ale pytam o objawy. Moze uogolnie. Chcialam zapytac o objawy ciazy jakie mialyscie. Test robilam wyszedl pozytywny. Chodzilo o wymiane doswiadczen itp. Nie musicie byc zaraz negatywnie nastawione ani odpowiadac w taki sposob bo strach o cokolwiek zapytac. :)
 
Hej skoro test pozytywny i jesteś pewna że to ciążą może napisz na forum odpowiednim do twojego wieku ciąży jesli potrafisz obliczyć kiedy teoretycznie bedzie termin porodu w jakim miesiącu .
Tam będziesz mogła wymienić się miedzy innymi swoimi doswiadczeniami a także zapytać o inne rzeczy jak np.o pierwsze objawy w ciąży. Pozdrawiam serdecznie .
 
Szkoda, że nie napisała o tym teście od razu... Skoro jest pozytywny to ciąża, a jak mu nie wierzysz, to jutro rano na beta hcg z krwi i będziesz wiedzieć na 100%. Pozostałe objawy są kompletnie nieważne, bo raz są, raz ich nie ma, podobnie jak u jednej kobiety są bardzo specyficzne, a u innych nie ma wcale.
 
Dziewczyny mam problem. Od 3 dni zauwazylam biala wydzieline przypomina budyn. Nie wiem czy to normalne na poczatku ciazy? Zauwazylam ja podczas prysznica, nie mam jej na bieliznie
 
reklama
Do góry