reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od którego dnia po owulacji rośnie beta Hcg

Beta już by wykryła tak? Nawet jak załóżmy jestem w trakcie jeszcze implantacji przez to krwawienie?
No ale miałaś wcześniej pozytywny test czy dopiero teraz zrobiłaś, że jest negatyw?

Jak dla mnie to trochę za bardzo to wszystko analizujesz. Wykres temperatury będzie wiarygodny za jakies 2 cykle, jak zobaczysz schemat, test zrób w dniu spodziewanej miesiączki.
Jeżeli wczesniej mialaś pozytyw, to idź na betę.
 
reklama
No ale miałaś wcześniej pozytywny test czy dopiero teraz zrobiłaś, że jest negatyw?

Jak dla mnie to trochę za bardzo to wszystko analizujesz. Wykres temperatury będzie wiarygodny za jakies 2 cykle, jak zobaczysz schemat, test zrób w dniu spodziewanej miesiączki.
Jeżeli wczesniej mialaś pozytyw, to idź na betę.
Test zrobiłam dziś i negatywny, może faktycznie muszę zluzować i poczekam do piątku do miesiączki :)
 
Do góry