reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam za darmo, sprzedam...

ja_onaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2010
Postów
35
Miasto
PL-B-B
Witam, jak w temacie. Z racji tego iż nie posiadam w rodzinie dziewczynek- a nawet młodszych dzieci, nie mam co zrobić z ubrankami i zabawkami. Są to rzeczy tylko po mojej córeczce. Oddam za darmo reklamówkę ubranek-cubus, h&m, kappahl-bluzeczki, spodenki, body, kozaczki z serii Disney-różowe, roz.25, ubranka rozmiar od 86 do 98, a także sprzedam kombinezon zimowy 2-u częściowy, różowy z Cubusa-roz.92, korzuszek z H&M brązowy, z haftem, śliczny, roz. 86, buciki nike biało różowe roz. 24-ceny do ustalenia :),w hurcie taniej, ale i tak pawie darmo...ubranka nie znoszone, buciki prawie nowe.

Mam też do sprzedania zabawki fisher price-mówiąca gąsieniczka, play 2 learn-muzyka po wrzuceniu klocków w odpowiednie kształty,telefon fisher price, a także inne zabawki....

Również komplet do łóżeczka z Drewexu-misiu na chmurce, kolor beżowy-ochraniacz,baldachimek z kokardą i poszewki na poduszke i kołderkę- prawie darmo....

Jeśli ktos byłby zainteresowany to prosze o kontakt na priv

Pozdrawiam
 
reklama
POnawiam ogłoszenie, ale proszę jesli ktoś tylko z ciekawości pisze-odpuścicie sobie, mnóstwo osób napisało, było zainteresowanych- a teraz cisza....nawet nikt nie napisze- dzieki, ale rezygnuję...troszke to nie w porządku...
 
Oddam za... filiżankę kawy ;) za darmo również.
Opakowanie luteiny 50 mg 30 tabletek + 13 sztuk w listku (razem 43 szt). Może któraś z przyszłych Mamuś ją wykorzysta, termin ważności 09.2012. Mogę ją wysłać pocztą lub umówić się w dowolnym miejscu Bielska-Białej.
 
Witajcie:)

Posiadam dużo ciuszków po moim Kubusiu - spodnie jeansy, sztruksy, kurteczki , bluzeczki,itp. Od urodzenia do rozmiaru teraźniejszego ( czyli bieżącego w późniejszym czasie ) mogę odsprzedać naprawdę niedrogo:)

Mogę ewentualnie spakować i podjechać do kogoś aby pokazać jak jest ktoś zainteresowany:)
Ciuszki są jak nowe, niektóre nawet w ogóle nieużywane.
 
Ivette - ja chętnie obejrzę ciuszki powyżej rozmiaru 68, jakby coś :-) Wpadaj na kawkę :-)

A ja mam całą kopę ciuszków 56 i 62. Raczej chłopięcych, ale i uniseksy się znajdą. Oddam za darmo, bo nie mam co z nimi zrobić.
 
Witam

Spodziewam się bliźniąt - parki. To moje pierwsze dzieci więc nie mam nic i musimy z mężem kupić wszystko od zera i to podwójnie. Przyjmę jakiekolwiek ciuszki dla dziewczynki i chłopca w różnym rozmiarze. Niestety pytałam się po rodzinie gdzie są dzieci i otrzymałam odpowiedź że nie mają nic na zbyciu, dlatego postanowiłam poprosić na forum. Pokryję również koszty przesyłki. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
 
oddam za darmo drewniane łóżeczko 120/60 z materacykiem osobie potrzebującej.
łóżeczko jest lekko pęknięte w jednym miejscu, nie ma to jednak wpływu na jego użytkowanie.
Zainteresowanych zapraszam na priv:)

NIEAKTUALNE
 
Ostatnia edycja:
Chętnie odkupię niedrogo chodzik, nieuszkodzony, jeśli ktoś ma na zbyciu to proszę o kontakt :-) aha, to ma być dla chłopczyka, więc odpadają różowe, ale wszystkie inne kolory akceptuję.
 
reklama
Witam :) Poszukuję drewnianej nakładki-przewijaka na łóżeczko dla niemowlaczka :) Bardzo chętnie odkupię. Jeśli któraś z Was chciałaby się pozbyć- proszę o kontakt!
 
Do góry