reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia co polecacie

@AceKa Skoro nic nie pomaga, to zapewne skończy się sterydem.
Radzę mocno uważać z mąką ziemniaczaną, bo potrafi zrobić więcej szkody (jest doskonałym miejscem rozwoju zarazków).
U mojego syna (jako alergika) dość często pomagał zestaw; tormentalum + cloritmazolum stosowane na zmianę.
 
reklama
Dziewczyny, bardzo Wam dziekuje za pomoc, jak zawsze mozna na was liczy! Jest lepiej, wydaje mi sie ze najbardziej pomogla zmiana pieluszki na bambusowe, polewanie pupci nadmanganianem potasu i maści wszelkiego rodzaju :) A i ząb chyba sie przebił więc juz moze będzie spokojniej
 
U nas sprawdziło sie przemywanie z leczniczym mydłem Aleppo Szamir, z olejem laurowym. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, przyspiesza gojenie ran
 
Hej dziewczyny,
Ehh synkowi idą zęby, do tej pory nie mieliśmy z tym problemu, ale teraz towarzyszy temu biegunka przez co ma takie odparzenia, ze nie możemy sobie z tym poradzić.
Oczywoscie za każdym razem od razu go myje, chusteczek nie używamy wcale. Stosowalismy linomag, alantan, sudocrem, tormentalum, masc od lekarza itd. Poprawa jest niewielka.
Moze wy macie cos co warto sprawdzić a wam pomogło?
U nas tormentile forte
 
Hej dziewczyny,
Ehh synkowi idą zęby, do tej pory nie mieliśmy z tym problemu, ale teraz towarzyszy temu biegunka przez co ma takie odparzenia, ze nie możemy sobie z tym poradzić.
Oczywoscie za każdym razem od razu go myje, chusteczek nie używamy wcale. Stosowalismy linomag, alantan, sudocrem, tormentalum, masc od lekarza itd. Poprawa jest niewielka.
Moze wy macie cos co warto sprawdzić a wam pomogło?
Bepanthen wg mnie najlepszy.
 
reklama
Do góry