reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
ja uzywalam Huggisow (bylam bardzo zadowolona), pampersow (srednio) i Belli (bardzo zadowolona).
Chusteczek uzywam Bambino, uzywalam tez Huggisow i Nivea tez byly ok. A chusteczki Belli byly bardzo wilgotne, wiec jak kupka sie przykleila do pupci to wystarczylo na chwilke przylozyc i zaraz sie zmywala. Najbardziej mi pasuja bambino, jedne z tanszych i dzialaj.

Niestety w ankiecie nie pozowlilo mi wybrac 3 rodzajow pieluch :dry:. wbily sie tylko pampersy.
 
reklama
Ja używam happy :tak: wcześniej miałam Carrefour (jakoś tak ) i nie były złe i dostałam raz te Tesco ale nie miały rzepek i po nasmarowaniu małej oliwką nie chciały sie założyć bo tasiemka była od oliwki :-D no i miałam Huggies i też nie są złe z tym że bardziej wykrojone że tak powiem od happy bo te są szersze i po huggisach miałam niespodzianki na ubranku bo mała za dużo mi wariuje :-D no i teraz dostałam od siostry paczkę pieluch chyba z lidla bo nie zdążyła zużyć i są strasznie grube i sztywne z przodu w porównaniu z innymi ;-) Więc po testowaniu pieluszek pozostałam przy Happy które mnie w 100 % zadowalają :-D A pampers jak dla mnie za drogie i mnie nie stać :dry: A z chusteczek nawilżających używam z carrefoura i z happy :tak:
 
Gosia_k23

happy są fajne do czasu kiedy dziecko nie zaczyna robić sie bardziej aktywne..raczkowanie i chodzenie w nich sprawiało malej problem , wtedy własnie te wyciete sa najlepsze, pod warynkiem że dobierze się odpowiedni rozmiar a nie za duże...
 
Ja na początku używałam bella happy ale tylko dla tego że miały wo wycięcie na pępuszek.Później używałam Dada z Biedronki były ok Cien z Lidla też sa fajne używam ich jak jesteśmy z Dominiką na działce bo blisko mamy do Lidla.
A na co dzień używamy Pampers sa super nie mam żadnych zastrzeżeń do nich.
 
Ja na poczatku przez pare dni uzywałam Happy ale moja córcia dostała uczulenia, więc przeszłam na pampersy, teraz uzywam te z warstwa wchłaniająca z nr 4,i je sobie chwalę.Używam do kaieli płynu nasującego Johnsona a po kąpaniu balsamu z tej samej serii,do pielegnacji pupci uzywam Sudokremu.
A z chusteczek chwalę sobie Pampersy delikatne.Nawet dzidziuś są ok.:-)
Pozdrawiam
 
reklama
U nas pampersy na pierwszym miejscu ale uzywamy czasem "po domu" biedronkowe i lidlowe i tez sa ok. :tak:Pampersy kupuje w promocji i nie jest zle. Mielismy kiedys huggisy i jakos nam nie podeszly, bella happy tez nie - jakies grube.:happy2:
 
Do góry