reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odrzucenie lewej piersi.

A muszę coś więcej robić z prawą piersią? Bo dziś już dwa razy ominęła karmienie lewej i dałam prawą i na koniec już przy prawej się denerwowała. Myślę że chciała jeszcze jeść ale nie było wystarczająco mleka.

Możesz mieć po prostu mniej kanalików w jednej piersi - bo człowiek nie jest wcale symetryczny.
Z czasem piersi się wyrównają po zakończeniu KP
 
reklama
Możesz mieć po prostu mniej kanalików w jednej piersi - bo człowiek nie jest wcale symetryczny.
Z czasem piersi się wyrównają po zakończeniu KP
Ale chodzi mi o tą druhną pierś, tą którą chce. Czy będzie w niej wystarczająco mleka skoro karmiłam wcześniej na zmianę a teraz będę ją dawać co karmienie.
 
#odrzuceniejednejpiersi #jednapiers #odrzucenie
Dziewczyny, proszę o pomoc,
Córka aktualnie 3 miesiące i od dwóch tygodni nie chce jeść z lewej piersi. Ta pierś od początku była mniej mleczna ale jadła normalnie z obu.
Teraz przykładam i jest płacz i odrywanie się. Udaje mi się na coraz krócej ją dostawiać. Ta lewa pierś jest już dużo mniejsza od prawej.
Czy jak będę po karmienie ściągać laktatorem z tej jednej piersi to będzie więcej mleka? Czy to nie wyjdzie gorzej jeśli rozkręcę w niej laktację a córka mimo wszystko nie będzie chciała z niej jeść?
Moja córka jadła tylko z lewej. Na prawą był krzyk. Możesz spróbować karmić z pod pachy to ułożenie będzie jak do prawej piersi. U nas nic nie dało.
 
Moja córka jadła tylko z lewej. Na prawą był krzyk. Możesz spróbować karmić z pod pachy to ułożenie będzie jak do prawej piersi. U nas nic nie dało.

U nas też nic nie daje. Jeszcze czasem uda się że złapie na sekundę ale później dalej krzyk. Mam wrażenie że to się zrobiło właśnie jakoś po stabilizacji, bo piersi coraz mniej są przepełnione.
 
A muszę coś więcej robić z prawą piersią? Bo dziś już dwa razy ominęła karmienie lewej i dałam prawą i na koniec już przy prawej się denerwowała. Myślę że chciała jeszcze jeść ale nie było wystarczająco mleka.
Nie nic , z biegiem czasu pierś dostosuje się sama do jej potrzeb. Możesz spróbować nakarmić ją z piersi ktora preferuje i jak już będzie się wiercic i zobaczysz że ją opróżniła podać tą mniej lubiana😊 Ja tak kombinowałam ale wyłącznie w pozycji leżącej. Sama przeskakiwałam na drugą stronę aby ta pierś była górna bo tak jakoś na chwilę działało i ją łapała 🙈 Ale nie trwało długo. Możesz pobrobowac 😊... Jak już była większa to gdy chciała "cyca" i wyciągałam lewego ( nie uzytkowego) reagowała- Nie , nie 🤣
 
reklama
Nie nic , z biegiem czasu pierś dostosuje się sama do jej potrzeb. Możesz spróbować nakarmić ją z piersi ktora preferuje i jak już będzie się wiercic i zobaczysz że ją opróżniła podać tą mniej lubiana😊 Ja tak kombinowałam ale wyłącznie w pozycji leżącej. Sama przeskakiwałam na drugą stronę aby ta pierś była górna bo tak jakoś na chwilę działało i ją łapała 🙈 Ale nie trwało długo. Możesz pobrobowac 😊... Jak już była większa to gdy chciała "cyca" i wyciągałam lewego ( nie uzytkowego) reagowała- Nie , nie 🤣
Dzieki, okazało się że ja dziś dostałam okres więc mam nadzieję że może jednak to to była ta przyczyna, bo dziś już było lepiej niż popdrzednie dni. We wtorek jednak mamy podcięcie wędzidełka i ponoć przez dwa tygodnie będzie znowu gorzej :/
 
Do góry