reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
WYPRZEDAŻ

został mi tylko tydzień do wyjazdu i to sa rzeczy które mi nie będą potrzebne a nawet są zbędne

Rowerek 3 kołowy oddam za darmo
Barierka ochronna na łóżko różowa mothercare za 12 e
Dywanik księżniczki za 5 e
Dwyanik Zygzak McQueem za 5 e
tor hot wheels za 10 e ( stan idealny ..rozłożony ,postał kilka dni i schowany do kartonu )

Hot Wheels Sky Jump Trackset – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores


mikser ręczny za 5 e

urządzenie do pieczenia chleba stan idealny za 25 e( z lidla)

mam też dużo Książek romansów z serii DaCapo ...kocham je ale niestety muszę się z nimi rozstać ze względu na dużą wagę.:( cena za szt to 3 e ..są one dla mnie wiecej warte tym bardziej że to są ciężko dostępne tytuły ale wiem że za wiecej tutaj ich nie sprzedam ..stan książek odeniam na bardzo dobry

klocki Mega Bloks( duże ) za 2 e
klocki typu lego dla starszego dziecka za 3 e



masz może zdjęcie tego dywaniku księżniczki?
 
to mam na sprzedaż łóżeczko drewniane wraz z materacem oraz przescieradelkiem kremowym, zabawki konik pony dzidziuś oraz bratz. PAKA ubranek dla dziewczynki 2-3latka w idealnym, dbd i db stanie, NEXT, ADAMS, EARLYS DAYS, ZARA, GAP, DISNEY, NAME IT. Ciuszkow mam wiecej ale zdjecia sie nie zmiescily dla zainteresowanych moge wyslac na emaila:)
CENY DO UZGODNIENIA. KONTAKT PRIV LUB EMAIL: dmoisse2a@op.pl

ll1.jpgll2.jpgz1.jpgc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpg
 
reklama
Do góry