reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
No, ja też byłam, ale poczytałam dziś trochę opinii i ludzie są tym katarkiem zachwyceni. No a kuzyn Olka mówi że ich synek reagował na Fridę podobnie jak Bartek, a teraz nie mają żadnego problemu z odciąganiem :tak:

Oni kupili w aptece za ok. 45zł
 
moj pierwszy inhalator byl wlasnie z odsysaniem do katarku i dlatego byl drozszy ale ja nie uzywalam tego... nie moge na necie znalesc tego modelu inhalatora:-( szukam szukam i nic
 
Moja mama widziala sie z ordynatorka oddzialu dzieciecego w naszym szpitalu i pytala ja o te kupki zwiazane z tym sokiem marchewkowym i ta jej na to, zeby podawac dalej i kupkami sie narazie nie przejmowac, powinny sie unormowac. Niestety mama zapomniala dodac, ze malego wysypalo na brzuszku. I nie wiem czy podawac mu dalej cos z marchewka czy nie?

A bardzo go wysypało czy tylko troszkę?

Dziś u nas był kuzyn Olka z żoną i 9-miesięcznym synkiem i powiedzieli że frida może się przy tym schować. Do każdej dziurki przykłada się na sekundkę i nosek oczyszczony. Rozważam zakup, bo tak mi przykro jak Bartek tak strasznie płacze przy odciąganiu katarku fridą. Jak widzi że biorę ją do ręki to już zaczyna płakać :-( Chyba mnie znienawidzi przez tą fridę :-:)-:)-:)-:)-(

Jakoś mnie przeraza to podłączenie do odkurzacza:)
 
Zakupiłam go w aptece, za 49zł. Nie mieli go w sklepie i nawet farmaceuta nie wiedział co to? Ale zamówił i jest. Super rzecz!!to nie jest tak, że całą siła ssącą wyciąga kozy tylko jest w ssawce:) (nie wiem jak to nazwać) malutka dziurka i tylko przez nią wyciąga gilasy:-)
 
Bylismy dzis na kontroli bo maly zaczal strasznie wczoraj harczec, okazalo sie ze nie ma na szczescie jeszcze zapalenia oskrzeli. Spytalam o inhalator,powiedziala ze bardzo dobry pomysł a do czasu jak nie zamowie i dostarcza to mamy 2 razy dziennie inhalacje w przychodni. Mielismy juz jedna i pieknie sie "oczyszcza" po niej (kicha, z noska mu wszystko wylatuje, kaszlac wypluwa wydzielinke...) teraz idziemy na 17 mam nadzieje ze pomoga te inhalacje

Cyprysiowa to super, że się ładnie oczyszcza-a jaki zamówiłaś sobie ten inhalator?

Raczej nie, bo to podłączasz do odkurzacza :-D

Jak mi o tym powiedzieli to minę miałam taką :szok: , ale podobno to całkowicie bezpieczne :confused:

Do odkurzacza????:szok::shocked2::szok::shocked2:kurna....:baffled:

moj pierwszy inhalator byl wlasnie z odsysaniem do katarku i dlatego byl drozszy ale ja nie uzywalam tego... nie moge na necie znalesc tego modelu inhalatora:-( szukam szukam i nic

Landryneczko napisz jaki masz obecnie model tego inhalatora?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry