reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Olcia, bardzo sie ciesze że oczko sie unormowało, oby już tak zostało

My dajemy vigantol, a wcześniej miałam witaD takie kapsułki
na razie pijemy mleczko nr 1, kupiłam jeszcze wczoraj 2 opakowania i jak skończymy to będę stopniowo przechodzic na nr 2
 
Ostatnia edycja:
reklama
moje dziecko zjadlo dzis o 4:30 90 ml mleczka po 4, 5 godzinie zechcialo tylko zjesc 60 ml mleczka i wiecej za nic nie moglam jemu wcisnac:-( wiec reszte czyli 90 ml zmieszalam z kaszka banankowa taka gesta zrobilam i wszystko zjadl z lyzeczki:-D:-D a dziś lecimy na targ kupic marcewki i pietruszke bo dzis mama gotuje synkowi zupke:tak: kupie tez kleik kukurydziany zeby troszke smaki zupki sie zmienialy:tak:
 
Na pewno napiszę :tak:
Trzymam się myśli, że ten katarek MUSI pomóc, bo już po prostu nie wyrabiam, ciągnę i ciągnę a ten katar dalej jest :wściekła/y:
 
moje dziecko zjadlo dzis o 4:30 90 ml mleczka po 4, 5 godzinie zechcialo tylko zjesc 60 ml mleczka i wiecej za nic nie moglam jemu wcisnac:-( wiec reszte czyli 90 ml zmieszalam z kaszka banankowa taka gesta zrobilam i wszystko zjadl z lyzeczki:-D:-D a dziś lecimy na targ kupic marcewki i pietruszke bo dzis mama gotuje synkowi zupke:tak: kupie tez kleik kukurydziany zeby troszke smaki zupki sie zmienialy:tak:

Widocznie z Filipka to juz duzy mezczyzna i chce jesc wszystko lyzeczka;-):tak::-)
 
Mojemu wcisnąć cokolwiek łyżeczką to walka jest :-D

Dziś przerabiałam samolocik i wróbelka. Ćwir ćwir - leeeeeeeeeeci wróbelek do Jasia. :-D A on w śmiech i zupka jarzynowa na mnie :rofl2:
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z tym podawaniem kaszy manny (glutenu) wiem, że na początek pół płaskiej łyżeczki się daje, ale jak to zrobić jeśli ja daję jedzonka ze słoiczków:confused::confused:, mam ugotować tą kaszę :confused: ale w jakiej ilości wody :confused: i czy to mam dodać do słoiczka czy do mleka modyfikowanego :confused::confused:, normalnie czarna magia to jest, jak dla mnie :zawstydzona/y::no::no:, help:zawstydzona/y:
 
Do góry