reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Ja wyparzałam tylko na samym początku, teraz myj~ę normalnym płynem do naczyń, czasem wstawiam do zmywarki.
Mamusia, te warzywka z kaszą i jagnięciną mojej zasmakowały:-)
no to fajnie ze smakowały, jak już pisałam wcześniej, moje dziecko polubiło zupki i dania, bo są mięsne, ma to po tacie, bo mężulek uwielbia mięsko
 
Mojej z zupek to najbardziej posmakowała Gerbera jagnięcina z warzywami:tak:resztę zje ale niechętnie. Muszę wypróbowac tą co Karolince posmakowała tylko najpierw musze zaliczyc zkupki w carrefourze bo tam akurat jest największy wybór:tak:
 
Beciaczku dzis ide do pediatry po recepte na mleczko i witaminke d wiec sie spytam jak z tymi ml zupki jest:eek:
 
Dziewczyny ile jedzą wasze maluchy? Moja Sarka ładniej jadła papke o 12 teraz jak zje 2 łyżeczki to cud, soczków wogóle nie chce. tylko cyc, no w ostateczności chrupka kukurydzianego. ile posiłków nie mlecznych jedzą wasze bobasy?
moja Lenka tez jeszcze na cycu i z nowiściami to jest róznie, ale kaszke i zupke codziennie juz zjada:tak:, czasami zje owoce ale z tym to cięzko bo bardzo nie lubi:sorry: no i chrupki kukurydziane na przekaske :tak:

A moje dziecię nie chce nic jarzynowego, żadnych obiadków. Deserki lubi tak sobie, kaszkę raczej chętnie i nie wiem co mam robić bo kurcze pół roku skończyła, a jarzynek nie cierpi, a to już czas na nie.
Ale wam zazdroszczę, że wasze maluchy jedzą inne dania. Moja prawie nic tylko cyc :(
u mnie było podobnie, Nunka nie chciała żadnych nowości ale pomalutku, stopniowo dawałam codziennie i w końcu kaszka i zupa jej zasmakowała:tak:, do kaszki przyzwyczajałam ja ponad dwa tygodnie, z zupka było lepiej:tak: ale owoców do tej pory nie lubi i nie chce jesć mino wszystko codziennie daje jej pare łyzeczek, problem mam tylko z jakimś piciem bo Lenka nie toleruje wogóle butelki i nie pija zadnych soczków ani herbatek, kupiłam jej nawet ostatnio kubek niekapek ale tez jej nie pasuje:sorry: a mogła by choc troszke popic bo ja juz w pracy...

laseczki mamy ząbka !!!!! jestem mega wzruszona
GRATULUJE
 
dziękuję,
ja nie sterylizuje już, ani nie wyparzam. po prostu myję w bardzo gorącej wodzie(biedne moje dłonie)
 
Beciaczku dzis ide do pediatry po recepte na mleczko i witaminke d wiec sie spytam jak z tymi ml zupki jest:eek:

Tygrysku jesli mozesz to zapytaj czy te zupki z mieskiem mozna od razu podawac caly sloiczek czy trzeba malenstwo znowu po trochu przyzwyczajać....:eek::eek::eek:

Mamusia, Kokusia a wy jak robiłyscie??Od razu caly słoiczek??/
 
Dziewczyny sterylizujecie jeszcze flaszki????:eek:

Ja sterylizuje jeszcze rano i wieczorem no i powoli chciałabym skończyć-ale jakoś trudno mi:zawstydzona/y::-p

tak to z bobovity
dziś będziemy testować warzywa z jagnięciną i kaszka jaglana:-)
a pojutrze warzywa w łagodnej potrawce z królikiem:-)
i te dania również są z bobovity i po 5 miesiacu:-)

Mamusiu to tak nowości z takich dań wprowadzasz od razu po dwóch dniach???:sorry:

Właśnie dziewczyny czy np.jak podawałam Małej jabłuszko z owocków i jej nie zaszkodziło to wprowadzajęc kolejne danie nowe mogę na deser podawać jej jabłuszko?Bo ja już nie wiem:zawstydzona/y::sorry:Bo ja nowy produkt podaję ok.tydzień i dopiero wprowadzam następny-ale widzę, że Wy robicie to szybciej:confused2::sorry:
 
reklama
Mamusia obejrzalam zdjecia w galerii, cudne:tak:.....ale pochwal sie w czym kapiecie Karolinke ze macie tyyyyyyyle piany:-D:-D
 
Do góry