reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ortopeda dziecięcy poszukiwany

zea

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2011
Postów
179
Miasto
Łódź, Poland, Poland
Dziewczyny,
szukam ortopedy dziecięcego bo muszę skonsultować wczorajszą diagnozę: Młoda ma wystające 2 palce u stóp. Palce idą do góry. Wczoraj byłam w Lux-med u ortopedy i jakoś nie mogę się zgodzić z jego zaleceniami - mam przez najbliższe 6 miesięcy non-stop tak zaklejać mojemu dziecku te palce żeby plaster je trzymał na równi z innymi. Kazał tez ćwiczyć i to jest dla mnie ok. Ale to plastrowanie...nie wyobrażam sobie w upale żeby mała miała zaklejone stopy grubym plastrem, który nie oddycha - bardzo szybko by się jakaś grzybica przyplątała.
Dodam, że buty kupuje małej skórzane i szerokie w palcach. z takiej średniej półki cenowej. A w domu zawsze lata w skarpetkach.
Ja u siebie też widzę delikatne odstawanie tego palca w górę, ale moja mama mówi, że jak byłam mała to nic nadzwyczajnego nie zauważyła.
Jakoś w ogóle ten Pan zrobił na mnie złe wrażenie - niestety w Lux-med jest tylko 1 ortopeda dziecięcy (pracodawca mi sponsoruje Pakiet Medyczny dla Rodziny). Chciałabym jakiegoś lekarza na 2 konsultację bo moja intuicja mówi mi, że tamten nie miał racji.
Dzwoniłam do Poradni w szpitalu Radlińskiego ale nie mają miejsc na ten rok.
Dzięki z góry
p.s. jak któraś miała coś podobnego to chętnie posłucham rad
postaram się jakoś wrzucić zdjęcie tej stopy:)
 
reklama
Do góry