reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

out off topic - o niczym

reklama
Spójrzcie na to, młody fajnie "tańczy" :-D [video=youtube;I0B4V46f58Y]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I0B4V46f58Y[/video]
 
Marta swojego czasu oglądałam te serie, bardzo polubiłam Cherry Healey dla mnie jest piękną kobietą i super zrobiła te reportaże. Kurczę chyba znowu zacznę oglądać. Macierzyństwo też było super, i chyba nastolatki, oglądałam wszystko z zapartym tchem. Ja tez lubiłam oglądać o dziewczynkach i szkole tanecznej, nazwa wypadła mi z głowy - te mamuśki były "najlepsze".
 
oglądąłam dzisiaj i do teraz nie mogę uwierzyć, w szoku jestem. Nie wyobrazałam sobie, ze brytyjczycy mogą tak chlać a to ponoc polacy duzo piją.
Generalnie na kazdym kroku szokuje mnie ten naród i ich mentalnośc ale wiadomo mój obraz opiera się na tv a ona klamie :-)

Ula, "taniec, marzenie mojej mamy" też lubiłam
 
czy Was tak samo jak mnie wkurzają reklamy ,mało tego reklamy ze znanymi osobami! wg mnie kiedys jak do reklamy brało się jakąś gwiazdę to kurde tak sie chetnie ogladałao...a teraz wszedzie KTOS!!!! jak nie zmuda trzebiatowska w pantene to banderas w orbit....:-/ ale najlepsza jest joan collins w snickersie tą reklamę lubię:-D
 
reklama
Oglądałam dzisiaj "Cherry i niezwykły świat kobiet" na tvn style. Niestety tylko fragmenty ale wydaje się fajne. Musze koniecznie porządnie obejrzec cały odcinek. To nowy serial autorki "7 kobiet"
 
Do góry