reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pakowanie torby - czyli co zabrać ze sobą do szpitala na poród

Dziewczyny a ile bierzecie pieluch? cala paczke ? duza? bo ja kupilam taki zestaw z Huggies(pampersy, chusteczki nawilzane i reczniczki) ale tam pieluszek jest tylo 27 i zastanawiam sie czy dokupic do szpitala...
 
reklama
Agnes, pieluch będzie Ci szło ok. 10 na dobę. Chyba że będziesz mieć takie złośliwe dziecko jak ja, które prawie zawsze nasika albo zrobi kupę na czystą pieluchę jeszcze w trakcie przewijania :/ Wtedy i ze cztery paczki nie starczą ;P

A tak poważnie to ja miałam jedną małą paczkę pampersów 1 i wystarczyło.
 
Hmm to 27 szt powinno wystarczyc w szpitalu, nie ma chyba sensu tyle ,,tobolow'' brac. Zreszta w razie jakiejs awarii typu takie zlosliwe dziecko;) M czy ktos z rodziny dowiezie.A zapasow nie ma co brac...
 
mi P dowiozl do szpitala cala paczke pampersow new born i w sumie wiekszosc przywiozlam spowrotem,ale w uk po prodzie jest sie tylko dobe,wiec wiadomo nie trzeba wiele.Za to podpasek matrnity przywiozl mi tyle,ze moglam handlowac nimi na oddziale,bo biedy nie wiedzial z ktorej firmy wziasc wiec wzial wszystkie co mu pani ekspedientka przyniosla, w sumie bylo ok 6 paczek:-)
 
ozesz kurcze! Kopka jak dobrze ze o tym napisalas. Ja tu pisze ze torba czeka i czeka a tam brakuje jeszcze 1 rzeczy. Zapomnialam o podpaskach. Spakowalam podklady(ktore w sumie daja w szpitalu) a zapomnialam o podpaskach...Tylko jakie Dziewczyny Wy biezrzecie? Takie cienkie maxi beda ok?
 
Agnes, zwykłe podpaski Ci się nie przydadzą. Dopiero w domu będziesz ich używać. W szpitalu trzeba mieć majtki siatkowe, a do nich wkłada się te duże podkłady Bella.
 
reklama
Przepakowałam dzisiaj torbę moją, wszystkie zużywalne rzeczy spakowałam w reklamówkę (podpaski, podkłady, majty, ręczniki papierowe) dołożę tam jeszcze wodę. A do dużej torby, tylko szlafrok dopakuję.
Dla dziecia mam małą paczkę Huggisów, 27 szt. Pewnie przywiozę część do domu, ale dużo miejsca nie zajęło.
 
Do góry