reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parens Rzeszów - inseminacja

Dołączył(a)
29 Maj 2022
Postów
8
Cześć Dziewczyny ❤️

Czy któraś z Was miała inseminacje w Rzeszowie ? Czy jest to inseminacja domaciczna, doszyjkowa czy dojajowodowa ? Jak wyglada procedura wstępna ? Ile to trwa? Jakiego lekarza najbardziej polecacie ? Z góry dziękuje i ściskam wszystkie starające się Kobietki ❤️
 
reklama
Domaciczna miałam u doktora Weklara.. odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam.. żałuję że wgl traciłam kasę na te klinikę.
 
Domaciczna miałam u doktora Weklara.. odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam.. żałuję że wgl traciłam kasę na te klinikę.
Hej jestem po 3 inseminacji w Prensie (ponad rok w tej klinice) 3 lata starań i nic..też zaczynam w nią wątpić. Dziewczyny kogo polecacie w Rzeszowie/ okolicach ..już nie wiem co robić, gdzie szukać . Z góry dziękuję
 
jaki lekarz w parensie cie prowadził?
Prowadzi dr Magoń
artvimed Kraków. Doktor Chrostowski :)
Dziękuję :) a jak tam wygląda temat "szukania przyczyny" ? U nas nie ma przyczyny, niby badania ok ale nie mam wrażenie że w Parensie nie szukają jej jakoś wnikliwie, tylko stymulacja, następnie inseminacja i in vitro. Może to tylko moje odczucie ale wydaje mi się, że są nastawieni bardziej na zabiegi niż na diagnozę
 
Prowadzi dr Magoń

Dziękuję :) a jak tam wygląda temat "szukania przyczyny" ? U nas nie ma przyczyny, niby badania ok ale nie mam wrażenie że w Parensie nie szukają jej jakoś wnikliwie, tylko stymulacja, następnie inseminacja i in vitro. Może to tylko moje odczucie ale wydaje mi się, że są nastawieni bardziej na zabiegi niż na diagnozę
Oj przebadał nas wszech i wobec zaczynając od laparohisteroskopii diagnostycznej. Kiry, kariotypy i cały szereg badań. Ogólnie wiedział lekarz co robi i jestem mu mega wdzięczna. W parensie było wszystko na odwal się, byleby kasa się zgadzała
 
reklama
Oj przebadał nas wszech i wobec zaczynając od laparohisteroskopii diagnostycznej. Kiry, kariotypy i cały szereg badań. Ogólnie wiedział lekarz co robi i jestem mu mega wdzięczna. W parensie było wszystko na odwal się, byleby kasa się zgadzała
No właśnie odnoszę niestety podobne wrażenie, byleby kasą się zgadzała. A u Was udało się znaleźć przyczynę jeżeli mogę zapytać? ;)
 
Do góry