reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Dziewczyny ja chyba zwariuje. Czekam na tą wizytę, ale nie chce iść za wcześnie bo później się będę stresować jak nie będzie widać pęcherzyka. Dzisiaj mam 28dc i wiem że niektóre dziewczyny w mojej sytuacji jeszcze nie wiedzą że są w ciąży. Moja beta pewnie dzisiaj wynosi ok 300 - 400 i na pewno nic nie widać. Jak ja wytrzymam ten tydzień jeszcze:szok: I jak tu nie zwariować??
Sisi a twoja beta ile wynosiła jak zobaczyłaś pęcherzyk??
Milena ty sprawdzałaś ostatnio betę?? Masz ciąże starszą od mojej na pewno o kilka dni, miałaś transfer 14.07 a ja owulację 12.
 
Rea ja juz bety nie robiłam bo dr nie kazal 3raz. Nie stresuj się skoro beta prawidłowo przyrasta to nie ma się czym martwic. Poczekaj na wizytę do piątku a nawet poniedziałeku.
Termin porodu 28.03.2015 :)

Edit
Rea dziś jakby mam 35 dc
 
Ostatnia edycja:
No to super Milena. Kurde cały czas o tym myślę. Nie da się od tego uwolnić. Ja w pn będę miała 34 dc czyli muszę czekać do min poniedziałku. Miałam oczywiście dzisiaj jechać na betę, ale przecież muszę się przede wszystkim uspokoić. Chociaż znając życie w czwartek nie wytrzymam ;-) i pojadę ponownie zrobić.
 
Rea nie musisz iść na betę 4 raz, to nie jest konieczne, no chyba, że nie wytrzymasz:-) Nie jest istotne ile beta wynosi, bo u każdej kobiety jest inaczej (jedne mają niską, inne wysoką - jak ja, np.:-)) Ważne jest, czy prawidłowy jest przyrost, co drugi dzień beta powinna się mniej więcej podwoić. No i u Ciebie wszystko jest jak najbardziej prawidłowo. Jeżeli zaś chodzi o pierwszą wizytę, ja byłam w 12dpt w parensie po leki Na tej wizycie w ogóle nie byłam badana, bo dr M powiedział, że oni nie mają takiego dobrego sprzętu, żeby zobaczyć ciążę na tym etapie Kazał mi przyjść do profamili dopiero za dwa tygodnie, zresztą dr Mr, jak do niego zadzwoniłam z wynikiem bety też powiedział, że przez dwa tygodnie mam zażywać leki i dopiero potem do lekarza. Dlatego ja uważam, że nie ma sensu iść zbyt wcześnie, bo pęcherzyk masz na pewno- to on produkuje hormon HCG Najlepiej iśc jak już można zobaczyć serduszko, to ważny moment i wyznacznik prawidłowo rozwijającej się ciąży.

jeszcze dodam, że jak poszłam za te dwa tygodnie na wizytę, to oczywiście serduszko już biło!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Rea spokojnie :happy: na pewno jesst wszystko ok. Ja bete robiłam 2 razy w 10 (280) i 18(1800)dpt. A nawizyte poszlam prawie 5 tygodni po punkcji (tak jakby od owulacji) i serduszko już biło.
 
Ale się tu zrobiło ciążowo, dziewczyny mam nadzieję,że zarażacie :biggrin2: chyba tak bo coraz więcej ciąż :-)
Super, w końcu prawdziwy baby boom ;-) Najlepszego niech dzidziusie rosną zdrowo w brzuszkach.

Ja dziś byłam na rozmowie o pracę ale boję się tych nowych wyzwań teraz jak się staram...
i chcą abym założyła własną działalność i wtedy dopiero umowa o współpracę...albo umowa zlecenie,no nie wiem
czy to dobry pomysł? Teraz mam etat.....Boję się.
 
Dziś byłam na wizycie w końcu kwalifikacyjnej i mam zażywać leki anty do 15 sierpnia a 8 mam mieć podany zastrzyk Decapeptyl Depot
Któraś miała ten zastrzyk,na co on jest podawany i co dalej mnie czeka ? Pomóżcie :-)
 
reklama
No byłam dzisiaj zrobić tą betę dla świętego spokoju. I może wreszcie przestanę się martwić. Wynik 29dc 558,4 poprzedni był 72 godz wcześniej 175. No już się troszkę uspokoiłam a teraz czekam na wizytę u gin do poniedziałku :wściekła/y: Powiem tylko że to ciągłe czekanie mnie kompletnie roztraja emocjonalnie. No ale teraz nic innego mi nie pozostaje jak się cieszyć:-)
 
Do góry