reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

Wow... jestem pod wrażeniem sprzętów, na ktorych obecność w domu muszę zacząć się nastawiać... :szok::-D
 
reklama
A moze ja tez tort sama upieke?Biszkopty upiec to nie problem tylko przydal by mi sie fajny przepis na mase do tortu.Macie moze jakis fajny?

sama jestem fanka czekoladowych a nawet czokoladowo-czekoladowych :)

może Nutela :-p


Ja mam straszny problem gdzie zrobić urodzinki Zu. Niestety nie mamy już działki jak w ubiegłym roku, a w domu miejsca za mało. Szczególnie że teraz Zu ma już swoich własnych znajomych i z ich rodzicami to mi wychodzi ponad 20osób.​

może piknik w parku na trawce??? albo grill

Wow... jestem pod wrażeniem sprzętów, na ktorych obecność w domu muszę zacząć się nastawiać... :szok::-D

no zacznij już szykować miejsce;-):-D

olla domek fajny, moi rodzice zastanawiają się, żeby kupić taki Staskowi do ich ogródka.

iza polecam kuchnie, Stasiek dostał od chrzestnej na imieniny w listopadzie i do dzisiaj codziennie rano gotuje mamie kawę:-D

ja też się zastanawiam nad tym rowerkiem, wczesniej myślałam o kolejce z duplo, ale mój mąż nie wytrzymał i ostatnio kupił Stasiowi (choć mam wrażenie, że to bardziej dla niego:dry::-D)
 
My mamy podobny fotelik (tylko mniej wybajerzony ;-)) i sprawdza się świetnie :tak: Piotruś bardzo lubi w nim siedzieć ogądając bajki :tak:
 
Dziewczyny, czy Wy już myślicie o prezentach urodzinowych??? Ja sprzedałam sporo rzeczy Madzi, którymi już się nie bawiła i zrobiłam miejsce na nowe zabawki, ale ciągle nie wiem co wybrać.:-p
Już Wam pisałam że na Dzień Dziecka kupiłam Jej taką maskotkę co świeci w ciemności.
A na urodziny ciągle się waham. Myślałam o tym odkurzaczu Pyłku, ale Madzia też bardzo bardzo wyciąga rączki jak widzi telefon Fisher Price. Fajny jest faktycznie. No i mnie osobiście baaaaardzo się podobał Zegar Fisher Price, tylko wydaje mi się że jeszcze jest na niego za mała....
tu jest telefon: Fisher price telefon komórkowy (646338273) - Aukcje internetowe Allegro
tu zegar:
zegar Fisher Price MÓWI PO POLSKU (646013038) - Aukcje internetowe Allegro

Głupieje już, szperam w tych zabawkach jak głupia...:baffled:
 
No fajny ten telefon,na zegarek to chyba jeszcze przyjdzie czas,tak na trzecie urodzinki jak znalazl:)

My nie odprawiamy w tym roku Amelkowych urodzinek bo wakacje tuz tuz i trzeba za miesiac juz calosc zaplacic a jednak takie party to troche by szarplo.
Kupimy malutkiej jakis drobiazg i tak sie bedzie cieszyla:)
Moze wlasnie taki telefonik:)))
 
A ja się zdecydowałam na odkurzacz. A telefon dostanie na imieninki, czyli już 22 lipca.:-pZ zegarkiem poczekam może do gwiazdki, bo bardzo bardzo bardzo mi się podoba.:tak:
 
Dzagud mam nadzieję ze u Was sprawdzi sie ten odkurzacz:tak:

Ja dzis zamówiłam na prezent dla Zu taką branzoletkę złotą z wygrawerowanym imieniem. Oddalismy troszkę starego złota i cena wyszła 200zł.

Baaaaardzo mi się spodobała bransoletka Suri, ale u nas takich nie ma:no:

No i sama się wzięłam znów za zaproszenia... Tym razem robione na szybkiego, ale moja własnoręczna robota:-p

25753576_zaproszenie.jpg
 
reklama
A i jeszcze ten telefon Fishera co Dzagudek pokazywała ma Zu dostac od mojej siostry... Ale znając życie w ostatniej chwili sie okaze że dostanie jakieś chińskie małe coś.... Moja siostra ma talent do beznadziejnych szybko psujących się prezentów;-)​
 
Do góry