reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Aisha ja Ci zaraz dam samotna, a ja to co?:rofl2::rofl2::rofl2:
Slodziak ta wasza mala, noprzesliczna jest, ja sie tak nie moge doczekac jak bedzie wygladalo nasze dziecko:happy: No a przede wszystkim co to bedzie chlopczyk czy dziewczynka....
Aisha co gotujesz na codzien? Znasz egusi, poundy yam? Lubi twoj mezus polska kuchnie?
My ostatnio znowu zajadamy sie chinszczyzna:):happy::tak:
 
reklama
oj ja uwielbiam egusi,,,mniam moj synus tez je je od 7 miesiaca zycia ...nawet maz nauczyl mnie gotowac je tylko niewiem jak sie nazywaja poszczegolne skladniki ale wiem co mam wrzucic:-)
 

Załączniki

  • 101_1764.jpg
    101_1764.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 24
  • 101_1765.jpg
    101_1765.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 22
hehe ja tez tu jestem ale tk cieplutko na dworze ze malo w domciu jestesmy :D ale juz tak nam dogrzalo ze postanowilysmy wrocic do domciu :D

aisah jest sliczna! naprawde wygalda jakby tatus byl z indii jejku hihi musisz meza nam pokazac szybciuchno :D

domimo twoje dzieciaczki tez sliczne!!! wygladaja jak blizniaki ale nie sa prawda???

olivca no ciekawe jak twoje malenstwo bedzie ywgladalo.. czy chlopiec czy dziewczynka.. czy proste wloski jak Aisah czy moze krecone jak moja lobuziarka :D jeszcze troszke i sie dowiesz i my tez przy okazji!:D
 
czesc Domiska przyslij mi tego ciepelka troszkebo tez chetnie bym caly dzien spedzila na dworze!!!!moje dzieciaki nie sa blizniakami miedzy nimi jest 13 miesiecy roznicy..
Aisah a skad dokladnie jest twoj maz! przepiekna jest ta twoja mala/....
 
oj ja uwielbiam egusi,,,mniam moj synus tez je je od 7 miesiaca zycia ...nawet maz nauczyl mnie gotowac je tylko niewiem jak sie nazywaja poszczegolne skladniki ale wiem co mam wrzucic
haha super! Ja to więszość znajomych tą potrawką zaraziłam nie wspominając już rodzinki w Polsce, teraz tylko zawożę jak się kończy albo paundi, albo nasiona egusi-szkoda tylko że gotowych zmielonych nie spredają no nie? Ja myślałam że doszłam już wręcz do perfekcji z tą zupką bo tak mi smakuje że hej a tu ostatnio moje Słońce mówi, że kiedyś na początku to o wiele lepsza mi wychodziła...hmm no przecież jej nie zpolszczyłam chyba?

hehe ja tez tu jestem ale tk cieplutko na dworze ze malo w domciu jestesmy :D ale juz tak nam dogrzalo ze postanowilysmy wrocic do domciu :D
olivca no ciekawe jak twoje malenstwo bedzie ywgladalo.. czy chlopiec czy dziewczynka.. czy proste wloski jak Aisah czy moze krecone jak moja lobuziarka :D jeszcze troszke i sie dowiesz i my tez przy okazji!:D

O rany ja Ci naprawdę zazdroszczę tej pogody, mi się wydaję ze ja się chyba już nigdy nie zagrzeję, jeszcze nigdy tak nie marzłam ja tej zimy, no i ten wielki zimny dom który wynajęliśmy, jeszcze 3 miesiące i kontrakt całe szczęscie się kończy, no ale pogoda w Irlandii raczej się nie zmieni. Przed chwilą drapałam szyby w samochodzie bo tak pozamarzały jak okna na syberii za dziadka mrozaJ
Ja na proste włoski to domisiu już się nawet nie łudzę, pierwszy raz widzę takie u Aishy a wszystkie „zmiksowane” dzieci dotychczas to z kręconymi chodząJ No cóż, będzie podobne do taty i tyle. Żeby miało tylko takie ładne oczka jak u waszych dzieci to wynagrodzi wszystkoJ
 
dawno mnie tu nie było...ale w końcu piszę:-)....

haha super! Ja to więszość znajomych tą potrawką zaraziłam nie wspominając już rodzinki w Polsce, teraz tylko zawożę jak się kończy albo paundi, albo nasiona egusi-szkoda tylko że gotowych zmielonych nie spredają no nie? Ja myślałam że doszłam już wręcz do perfekcji z tą zupką bo tak mi smakuje że hej a tu ostatnio moje Słońce mówi, że kiedyś na początku to o wiele lepsza mi wychodziła...hmm no przecież jej nie zpolszczyłam chyba?

mogę się mylić ale właśnie widziałam tylko zmielone egusi w sklepie...
tylko że mój nie umie tej potrawy..także nie znam sposobu na nią;-)
a za to uwielbiam yam gotowany i okro...:-D

a co do włosków- to się zastanawiam czy małej się wytrą czy tylko się pozmieniają...jak na razie troszkę ich gubi, ale nadal ma ich mnóstwo, no i nie dają się normalnie uczesać:-D także cały czas wygląda jak nieuczesana;-)- tez tak miałyście z tymi pierwszymi włoskami?
 
olivca no ja znam kilkoro dzieci zmiksowanych ktore maja proste wloski wiec to niekoniecznie regula :D wkleje zdjecie jednego za chwilke by pokazac :D
moja ma typowo czarne wloski ale to przez to ze ja mam krecone wlosiska :D no ale ostatnio slysze ze zaczela sie upodobniac do mnie wiec ijeaaah! :D

elete jak zaczna dluzsze rosnac i malutka niebedzie tylko lezec to i wloski sie zmienia zobaczysz ! :) a powiedz Twoja corcia ma proste wloski czy krecone ?:)

buziaczki dla was kochane!
 
Cześc dziewczyny!!!
Mamadi jest z Sierra Leone, gotuje same pysznosci, ale egusi niezna. Sprawdzilismy w internecie co to, mowi ze nigdy nie widzial :no: A yam tak sobie lubie. On nie bardzo przepada za ziemniakami wiec nie gotuje polskich przysmakow,a zapomnialam lubi gulasz z kasza hehehe. Nauczyłam sie jego potraw i to nam odpowiada :-)
Co do włoskow Aisah to od 5miesiaca ciazy mialam takie zgagi, ze hej. Spalam z mlekiem i budziłam się z mlekiem MASAKRA leki nie pomagały, a mleko na jakis czas. Znajoma mi powiedziała ze zgagi zaczynają sie jak dzidziusiowi włoski rosną, jak zobaczyłam szope mojego dziecka po porodzie to zrozumiałam moją męczarnie zgagową :baffled:
W Holandi ciągle pada i to jest norma, więc wyjsc na spacer graniczy z cudem :crazy:

domimo25 Twoje dziewczynki faktycznie wygladaja jak blizniaczki, nawet moj facet myslal ze to jest jedno dziecko:tak: Mowi ze bardzo ladnie.

Elete Madi pyta o imie twojego meza, mowi ze zna kogoś w krakowie.

 
Aisah- docelowo nie będziemy mieszkać w Krakowie, także mój nie jest stąd...
ale śmiesznie się składa bo mam znajomego z Sierra Leone który tu mieszka...może go zna Twój mąż? (dodam że ma takie samo nazwisko jak jedna z prezenterek na bbc w programie o Afryce...)

a co do włosków- to wszyscy mi mówią o zgagach a ja w ogóle ich nie miałam....:tak:
a mała urodziła się z ponad trzy-centymetrowymi:-D...
Domiska-not jeśli chodzi o jej włoski to na początku były tylko proste,
teraz się podkręcają troszkę-a po umyciu są jak sprężynki!!:-D:tak:
także jestem ciekawa końcowego rezultatu;-)...
no i na twarzy jest minimalnie bardziej śniada a resztę ciała ma nawet jaśniejszą ode mnie:-)....także jestem ciekawa czy to się też jeszcze jakoś zmieni...
 
reklama
mogę się mylić ale właśnie widziałam tylko zmielone egusi w sklepie... tylko że mój nie umie tej potrawy..także nie znam sposobu na nią;-)
a za to uwielbiam yam gotowany i okro...:-D
Witaj Elete fajniutko że wróciłaś:) Okro masz na myśli okro soup czy samo? Bo to egusi to bardzo łatwiutko się gotuje, zaraz podam taki przepis uniwersalny bo ja już troszkę po swojemu zaczęłam ale zamówione w restauracji jest prawie takie samo:) Niektóre znajome mówią ze to nawet podobne do jajecznicy w smaku więc moze dlatego wszystkim smakuje:)
Dziewczynka Twoj śłiczniutka, ponoć kolor skóry, a raczej pigment w niej zmnienia się i zciemnieje, nie ma nic piękniejszego niż taka śniada cera ach:)

Ja od tego myślenia o keconych czy prostych włoskach obudziłam się dziś rano prawie w pconych włosach!!! Oboje się śmiejemy i nie możemy uwierzyć, fotki muszę zrobić dla uwiecznienia hahaha A miałam zawsze proste jak patyki, nawet jak na jakąś uroczystość męczyłam się z wałkami po nocach efekt był taki że po pół godzinie moje włosy dalej pyłypatykowate, czasem nawet nie zdażyłam z domu wyjść:))
 
Do góry