reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Ja pamiętam już dawno temu mówiłam tacie na żarty że chce miec męża Afrykańczyka, wszyscy w rodzinie wiedzieli ale nikt tego nie brał na serio, ja szczerze mowiac tez w to nie wierzyłam hehehe:-)
Wyjechałam do Holandi za praca, a w sumie dla przygody, bo w Polsce pracowałam. Co sie stało strzała Amora trafiła już pierwszego dnia w pracy:-D
Madi uczył mnie co robic i ciągle pytał o nr tel. ja nie chciałam dac bo miałam kogoś w PL. Kumpela z która wyjechałam, moja przyjaciółka od zawsze, mowiła że jeszcze nigdy nie widziała mnie tak szcześliwą i że to moje skryte marzenie było (czekoladka).Po paru tygodniach udało się jej, ona wróciła do Polski, a ja zostałam ze wspaniałym człowiekiem ze snów. Byście widziały reakcje taty masakra hehehe, juz jest dobrze poznali sie byliśmy latem w PL moja rodzina go polubiła :-)
No to tyle na temat dlaczego mam faceta z afryki hehehe:-)

 
reklama
czesc dziewczynki

a wy tu o rzeczach kompletnie mi nie znanych bo ani o jedzonku rodem z afryki a ni o kolorze skory pojecia nie mam ...

ale wiecie...tak sie czasem zastanawiam jaki kolor wlosow beda mialy moje dzieci...bo w genach od tatusia mogly sie zagniezdzic szwedzkie blondynaski...
corka mojego z poprzedniego malzenstwa ma super blond wlosy jak ta nel z "w pustyni i w puszczy"...a moja cora urodzila sie z ciemna czuprynka...potem po roku jej wyjasnialy kompletnie...a w ostatnich miesiacach rosna takie jak ja mam mysie nijakie ciemny blad...i co z tego wyroscnie:confused::sorry2:
a synek idzie podobnym torem.. takie jakby ciemniejsze na poczatku a teraz czaczynaja jasniec:tak:... m na zdjeciach jako chlopczyk mial takie az bialo-blond a jako dorosly to takie ciemniejsza ale jasniejsze od mojego nijakiego sztyno-ciemno-blondowego...

---ja tez razczej pod m gotuje...polskie dania nie do konca...wlasnie tez nie jest milosnikiem ziemniakow:no:... z polskich to golabki chetnie jada tylko kto to bedzie robil:sorry2:
a ze szweckich specjalow to bardzo ciekawym przysmakiem jest smorgostorta- to jest taki ksztaltu tortu przekladaniec gdzie biszkopt jest bezcukrowy- calosc o smaku kanapek z duza iloscia majonezowego kremu, warzywek, owocow morza...co kto lubi:tak:

ide do wanny sie wygrzac...u nas wciaz zimnica...gdzie ta wiosna??? podobno gdzies za miesiac...moze:baffled:

pozdrawiam
milego weekendu
 
Aisha śliczna ta Twoja historia, mój tata też nie był zadowolony dopóki nie poznał mojego Śłońca, eraz to smsy do siebie wysyłają i ja czasem nie wiem co w domu słychać a mój N. tak:))
M_ktosia mój brat niedawno wrócił ze szwecji i jedzonkiem był zachwycony bo właśńie zero naszych ciężkich sosów i ziemniaków a głównie surówki i chude mięsko, mówił ze bardzo zdrowo się gotuje i smacznie, nie wiem moze to tylko dla sportowców tak podawali bo to w jakimś ośrodku było.
 
Witam panie :-)
Śliczny, wiosenny poranek za oknem (ciekawe jak długo hehehe), dzisiaj rozpusta spanie do 7:30 i to ja wstałam pierwsza :-D
olivca polacy nie sa tolerancyjni w stosunku do innych ras:-(
Muszą się przekonac na własnej skorze jacy są inni, a jak już tylko jakiegoś afrykańczyka czy turka znają to chwalą sie dookoła. Wiem z własnego doświadczenia.

W kwietniu na święta rodzice domnie przyjadą i razem jedziemy do siostry do niemiec mam do niej samochodem 2godziny. Ona ma meż turka, 2dzieci i jest w ciązy. Żyje bardzo dobrze, nie po muzułmańsku bo mąż urodził się w niemczech i nie stosuje zasad muzułmańskich, jest normalny.

m_ktosia mojej siostry synowie urodzili sie bardzo jasni, blądaski teraz są ciemniejsi. Jeden ma 7 lat a drugi 2 super chłopaki :-) Ciekawe co teraz bedzie miec, liczy na dziewczynke.

Dobra dziewczyny bo znowu sie rozpisałam, a dzieckiem trzeba się zając hehehe
Życze udanego weekendu :-)

 
Oj Aisha coś juz wiem na ten temat ale to tylko świadczy o niecywilizacji:no: Przykre, bo niby świat idzie tak z postępem a ludzie są nadal nieoczytani i mało tego wręcz się bronią przed nowościami i czymkolwiek czego nie znają.:happy:
Natomiast ja byłam mile zaskoczona jak pojechaliśmy do moich rodziców. Oczywiście byłam przygotowana na te wszystkie gapie w oknach zza firanki a tu taka niespodzianka, jeden sąsiad przyniósł nam rybkę, żeby N.mógł spróbować, uwielbiali jak przechodziliśmy a on za kazdym razem mówił dzieńdobry wszystkim sąsiadom siedzącym na ławkach, nawet teraz jak byłam bez niego to pytali a czemu sama i kiedy znowu razem przyjedziemy, jeden sasiad nawet przepraszał ze ostatnim razem specjalnie zagadywał aby tylko z nami postać i przyznał się że jego córka jest "też z czarnym" ale wstydzi się przyjechać. Śmiać mi się śmiało a z drugiej strony tak mi się smutno zrobiło bo choćby mój wybranek zielony był to pewnie chciałabym całemu światu pokazać moje szczęście i co mnie obchodzi co powiedzą inni kiedy jestem szczęśliwa:):-):-):-):-):-)
 
witam kochaniutkie widze ze na brak ruchu na forum nie mozemy narzekac...ja dzis caly dzien w domku siedze bo pogoda do bani,,i mozna zwariowac tych dwoje malych terrorystow mi mieszkanie probuje rozniesc w drobny pyl...do tego musze znalesc sposub na odluczenie picia mleka przez malego bo mi durne przepisy wyliczja ile moge go kupic (mleko jest na recepte) a maly pije 2 razy wiecej niz powinnien czy to nie jest chore?!

moja mala ma na lydce takie jasniejsza plamke i wierzcie ygloda jak afryka...
 
olivca widze że też swoje przezyłaś hehehe, naj gorsze pierwsze lody:tak:
Latem byliśmy w polsce nad morzem, byłam w ciąży chciałam troche wypocząc, a na plaży raczej czarnoskorych sie nie widuje hehehe. Wiec nie dosyc ze w polsce to jeszcze nad morzem afrykanczyk i to dopiero była furora :-D
Madi nie wiedział w która strone patrzec,bo wszyscy sie gapili, a ja specjalnie go całowałam i ściskałam, dopiero wtedy odwracali wzrok hehehe Raz chcielismy kupic pamiątke staneliśmy przy kiosku, a po chwili babka z córką pyta sie czy może sobie zrobic z nim zdjecie hehehe:-D
Co tam wakacje były udane :-)
domimo25 My planujemy miec 2 dzieci nie teraz, za 2 moze 3 lata, zeby nie było między nimi za duzej różnicy wieku. Już zaczynam się nastawiac co to bedzie się dziac w domu, Ullalla, wszystko bedzie fruwac.

 
no my trzeciego nie planowalismy no moze kiedys ale napewno nie tak szybko ale sie trafilo...coz zrobic...moj dom fruwa taaaak ze lepiej nie mowic..jeszcze sie dobrze nie obudza a juz sie bija..i kloca..masakra,,ostatnio powiedzialam mezowi ze pewnego dnia jak wroci do domu to zastanie tylko dzieci bo ja zwieje..juz czasami nie daje z nimi rade..daja popalic dobrze ze najstarsza jest najspokojniejsza wiec sie nimi zajmie od czasu do czasu...
 
Domimo- śmiesznie że grozisz ucieczką z domu- zazwyczaj to dzieci tak straszą rodziców:-D...
a z tym oduczaniem to ostatnio słyszałam że woda z glukozą..tylko nie wiem czy to ten sam etap (ja jeszcze mam to przed sobą)
a David jest uczulony że ma takie mleko?
Co do planowania rodzinki- ja już teraz żadnych planów nie mam- mała mi nieźle daje w kość...:-D
u nas też deszczowo i ponuro, ale malutka tak mi wypełniła dzien że nawet nie bardzo to odczułam....czekam na słoneczne jutro:-)...dobranoc..
 
reklama
o rany ja tez cały czas mówię że nie mogę się doczekać właśńie na taki "fruwający" domek, sama pochodzę z wielodzietnej rodzinki i przeraża mnie jak w naszym domku jest cicho:baffled:, całe szczęście mój N. uwielbia śpiewać więc oprócz telewizji, czasem radia to jeszcze on więc ja czuję się jak w domu:) Ale zdaję sobie sprawę że głosy wychodzące z nadajników to nie to samo bo te zawsze w każdej chwili można ściszyć hahaha, jak na razie to dla mnie właśńie taki idalny obraz rodzinki,:rofl2::rofl2::rofl2: że w domku ciągle coś się dzieje i wiadomo że żyje:D
To dobranoc Drogie, to juterka, a raczej do dziś tylko późńiej:D:happy:
 
Do góry