reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

REINITA moja siostra u synka tez ma ciagle powracajacy problem plesniawek.nie wiedza czemu to ciagle wraca... tym bardziej ze BARDZO zwracaja uwage zeby nie wkladal nic brudnego do buzi... butle sterylizuja .... takze nie wiem od czego to zalezy... o moczu tez slyszalam i jedna z forumowych mam przetestowala i dzieciaczek nie mial juz tego problemu...aLe ja tez bym sie chyba nie odwazyla...
IMPLANT :-)
wszczepienie implanta powoduje zatrzymanie owulacji-sluz w szyjce gestniej co uniemozliwia przedostanie sie spermy do szyjki,zazwyczaj wszepia sie go w 1-5 dniu miesiaczki, jezeli jeszcze nie masz to mozesz wszczepi po 3 tyg od porodu.
dziala 3 lata.moze byc wyjety w kazdej chwili.po miesiacu od wyjecia owulacja powraca.implant czasami powoduje zatrzymanie miesiaczki,moze byc nieregularna lub/i obfita.tak jak kazda antykoncepcja moze spowodowac bole glowy pryszcze,wrazliwe piersi,nagle zmiany nastroju,wzrost wagi.
ZASTRZYKI roznia sie tym ze dzialaja 3 miesiace,owulacja powraca po roku(gdy chcesz mniec nastepne dziecko wydaje mi sie ze to jest minusem),moze spowodowac takze oslabienie kosci.
INFORMACJE ZASIEGNIETE Z ULOTKI NHS

DIANA dopiero teraz zaczyna sie smiac z glosem. wczesniej (gdy miala 1-2 miesiace)tylko otwierala usta, co wygladalo jakby sie usmiechala ale tak jak mowi JOKLIS to byl usmiech nieswiadomy :-) a wyglada to tak:
1) nieswiadomy przez sen,
2)gdy TATUS rozbawial :-)
bardzo ciezko uchwyci i uwiecznic na zdjeciu te jej usmieszki :-) jak podchodze z aparatem od razu powaznieje :-D:-D:-D

JOKLIS jak to jest tutaj z prawo jazdy?:confused: slyszala ze placisz 50f i do roku mozesz jezdzic z kims kto ma prawo jazdy i musisz mniec naklejke L na samochodzie. A jak jest z egzaminem?:confused: jak kurs mialam w Polsce wiec moze bym nie brala juz tutaj tylko jakas przejazdzka z osoba,ktora ma PJ i starczy :-):rofl2: pierwszy raz zdawalas w uk czy w polsce?

AISAH Aisah wyglada jakby juz tanczyla hehe :-D:-D:-D zdolniacha :tak::-):-)
 

Załączniki

  • 100_0260.jpg
    100_0260.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 33
  • aparat 020.jpg
    aparat 020.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 42
reklama
kornasia placisz 50£ za tzw provisional, i jest wazne 10 lat... Musisz go miec tak czy inaczej, bo do egzaminu Cie bez tego nie dopuszcza... Osoba ktora cie uczy, musi miec skonczone 21 lat, i prawo jazdy przynajmniej 3 lata... Ja zaczelam sie uczyc tutaj, zdawalam tutaj... Testy sa wazne dwa lata po zdaniu... Mnie na poczatku uczyl moj, ale jezdze teraz z instruktorem, bo zawsze Ci lepiej wytlumaczy co robisz zle... A i pamietaj, ze jesli chcesz z kims wyruszyc jezdzic z L to musisz byc ubezpieczona, tzn musi Twoje imie dodac co polisy... Jesli cos chcesz wiedziec to pytaj...
aisah jaka ta Twoja malenka zdolna!!! 10 miesiecy i juz smiga... My jestesmy na etapie uczenia sie siedziec, i zaczynamy powolutku pelzac... Wydaje mi sie, ze juz niedlugo i mala bedzie raczkowac... Pozdrawiam dziewczyny!!!
 
hej dziewczyny, ja tak szybciutko,...
u nas leje okropnie a właśnie dzisiaj mamy chrzest ...
mała już próbuje się podciągać do przodu- ale musi mieć motywację w postaci zabronionej rzeczy-wtedy to śmiga:-D..(do tyłu i naokoło to już dobrze sobie radzi)
Aisah bardzo fajnie wygląda -rzeczywiście prawie jakby tańczyła :tak:
my na pleśniawki stosowaliśmy Aftin, i pomógł...
PA
 
wszystkiego najlepszego Elete dla malej z powodu chrztu i przede wszystkim Blogoslawienstwa Bozego!!!!

aj u nas takie upaly ze masakra.. wczoraj po 18stej w sloncu bylo jakies 60 stopni!!! myslalam ze sie rozplyne ale za to milo spedzamy czas z rodzinka an piknikach i odwiedzamy znajmkow i trzecie urodzinki malej mielismy i znajomi przyszli :D miluuuutkoooo

a teraz smigam sie pouczyc papa kochane!
 
Witam dziewczyny, melduję się już po,
nasz chrzest przebiegał prawie wzorowo, mała była bardzo ciekawa wszystkiego, śmialiśmy się że kościół wywarł na niej takie wrażenie :tak: i że zmiana, po i przed chrztem jest aż nazbyt widoczna:-D...
pogoda się poprawiła mieliśmy słońce w drodze do kościoła, wszystko było tak jak sobie można wymarzyć..
śmieszna sytuacja była z księdzem, bo próbowała złapać jego sutannę, potem była fascynacja świecą, płomieniem..a na koniec już po mszy jak na zamówienie grzecznie spała sobie w domu bijąc rekordy w długości popołudniowej drzemki....:-)

a od kilku dni wychodza jej żeby i żadnych typowych objawów nie ma, dziwi mnie tylko szybkość tego procesu, już po kilku dniach je widać:tak::shocked2:

za chwilę uciekamy na spacer (pogoda jest nadal fantastycznie słoneczna i ciepła)
i wizytę u pediatry, miłego popołudnia i wieczoru!
 
No wkoncu znalazlam chwile zeby usiasc przed kompem i troche z wami popisac:-)Reinita Czuje sie dobrze...tzn jak w ciazy;-)cos nie moge ostatnio spac,dzidzius kopie, czkawke ma i wszystko naraz ale to dobrze przynajmniej daje znac o sobie:-)jesli chodzi o imie to najprawdopodobniej bedzie Rohan chyba ze cos innego nam przyjdzie do glowy...wogole to urwanie glowy, musze sie przyprowadzic 1 wrzesnia , a miszkanie do ktorego sie przeprowadzam bede miala dopiero 1 wiec wszystko musze zrobic w jeden dzien...w pracy tez przerabane(pracuje w restauracji)goraco mi jak nie wiem a przeniosa mnie dopiero w przyszlym miesiacu na stacje benzynowa;-)bp to bedzie ciekawie..pozdrawiam
 
Witam drogie kobietki :-)
Elete tobie to dobrze, ładna pogoda a my mokniemy od 3dni:baffled: Gratuluję spokojnego chrztu i spokojnego ząbkowania :-D
madziaaa nie przemęczaj się w pracy nie warto:tak: Pracowałam na BP przez 6miesięcy MASAKRA ale byłam na kasie, a myślę że ty na bistro idziesz co?? Tam spokojniej, kiedyś były 2 bułki na krzyż i parę ciastek do zrobienia, a teraz nie zliczona ilość wszystkiego :szok: Życze powodznia w nowej pracy i serio dzicko waznijsze niż jaka kolwiek praca czy pieniądze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, ja zdycham dzisiaj...wymiotowalam cala noc...jakies zatrucie albo co...bylam u lekarza ale to nic nie pomoglo.kazala tylko lezec i pic wode,jezeli bede glodna to sucharek(tost).no jakby sie dzidzius nie ruszal to do szpitala od razu ale rusza sie caly czas wiec sie nie martwie,serduszko tez sprawdzalam wiec jestem spokojna.
A na bp to na kasie bo bistro nie maja jedynie maja teraz otworzyc stanowisko z kawa Costa to trzeba bedzie kawki robic ale to spokojnie.jakos zleci jeszcze 2 miesiace popracuje tylko...od 18 wrzesnia 2 tygodnie urlopu a pozniej zneci.
 
reklama
Masz rację Aisah, że dziecko jest najważniejsze, także madziaaa lepiej zwolnij tempo chociaż troszkę, bo nie strasząc trzeba uważać na siebie a często ludzię się orientują jak już są problemy...

a zmieniając temat- też pada tutaj, także dzisiaj miałam śmieszną sytuację, kiedy tylko przygotowałam małą do wyjścia i już już miałam wychodzić - zaczynało padać jeszcze bardziej...:-D
znalazłam fajne forum o pielęgnacji włosków i inne ciekawostki:
http://www.intermix.org.uk/forum/forum_posts.asp?TID=257
także już opracowuję powoli strategię na później;-), mała się złośći jk się dotyka jej włosy ostanio nawet przy kąpieli...

Malutka robi się bardziej kontakowa, wychyla z wózka no i pojawiają się różne komentarze: od pytań w stylu czy mam męża afrykańczyka (tez trzeba być bezczelnym bo ja się nikogo nie pytam czy ma męża polaka i czy wogóle ma męża!) aż po pytania w stylu: czy to pani dziecko?:wściekła/y: czasem brak mi słów po prostu....
 
Do góry