reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patryk - 27 HBD - 700gram - 33cm - 4 APG.

Kasiu u nas było to samo przy schodzeniu z tlenu.
Saturacja szalała, a ja panikowałam. Ale mi lekarz powiedział, ze jeżeli to są skoki niemiarowe np 76-82-96-72 itd, to nie ma sie czym przejmować. I tak najważniejsze jest obserwowanie dziecka, mo maszyna to tylko maszyna, ma prawo fiksować.
Jeśli mały nie jest szary, nie łapie powietrza jak ryba i nie jest apatyczny i nie aktywny to jest dobrze. :tak:.

Super, ze mały tak szybko pożegnał sie z tlenem, bardzo szybko :tak:.
 
reklama
wesołych ! 25122012060.jpg
 
Agawhite no co mam pisać :) wszystko ok, bez zmian. Czekamy na wizyte w Patologii Noworodka 8 stycznia. Mały cały czas bez tlenu. z hospicjum jesteśmy wypisani już, sprzęt zwrócony. :) :) Co u Was? !!
 
Na wizycie w poradni patologi powinni sprawdzić dziecku saturację, w mojej poradni tak robili a na następnych wizytach sama prosiłam tak dla swojego spokoju.Może zapytaj o taką możliwość.
 
ja mam swój pulsoksymetr, mały ma saturacje 99 caly czas ile razy nie sprawdziłam to zawsze miał akurat taką, nie boję sie już o to, bo Patryk wyglada dobrze, nie sinieje, ani nic.
 
reklama
hej Wam ! :) Dawno nie pisałam bo jakoś nie było czasu, poza tym i tak pewnie nikt mojego wątku już nie czyta ;)
Wczoraj byliśmy w Łodzi w Patologii Noworodka, zadowolone bardzo Panie doktor z postępów Patryka. Waga: 5,700
Wzrost: 63 cm ;)
WP_000142.jpg
 
Do góry