reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patryk - 27 HBD - 700gram - 33cm - 4 APG.

reklama
Kasia, myślę, że dużo osób czyta. Ja czytam kazdy wątek na którym pojawia się jakiś wpis. Sama do pisania na swoim watku jakoś weny nie mam. Chyba czekam na jakiś kolejny krok milowy mojego dziecka i wtedy tam napiszę:)
 
dziekujemy dziewczyny to za to wierne kibicowanie dostaniecie troche zdjęć :p

WP_000136.jpg WP_000154.jpg WP_000124.jpg WP_000576.jpg
 
reklama
kacha oj ty oj ty, na sierpniówkach się nie odzywasz a tu takie bzdety wypisujesz że cie nikt nie czyta. Ja ci dam:-D Patryk widzę uśmiechnięty, jakby mu nic nie brakowalo, super. A jak u niego ze wzrokiem? I z ogólnym rozwojem nie wiem jak to sie u wcześniaków ocenia, kiedy można się spodziewać obrotów itd?:tak:
 
Do góry