reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Zobaczymy co powie dziś dyrektorka na spotkaniu, z tego co wiem już wczoraj jakaś mama robiła awanturę. Dziś jak zbierzemy się wszyscy to ją chyba zjemy :wściekła/y:

Ja też śpię dupiato, młoda mi jakąś tentnicę uciska i drętwieje mi prawa ręka, budzę się bo nie mam w niej czucia, muszę trochę połazić co by krew do niej spłynęła i tak w kółko przez całą noc
 
Witam się i ja. Na szczęście noce przesypiam znakomicie, oprócz na siku się nie budzę, ale w dzień mam takiego lenia, szczególnie dziś. Dzieciaki w szkole cisza i spokój, leżałam do 11 i nawet listonoszce nie otworzyłam, bo mi głupio było wyjść do bramki w szlafroku i taka niedorobiona. Ale muszę się zmobilizować i ugotować coś na obiad.

Miłka dobrze że jest więcej takich mam. Razem coś wskóracie. Szkoda że musisz się denerwować przez takie dziadostwo, brak słów.
jagmar trochę się uśmiałam w jaki sposób pisałaś o twoich problemach z wodą, ale wiem że nie jest Ci do śmiechu, aby jak najszybciej pokazała sie woda w twoim domu.
Justyś wreszcie się doczekałaś ślubnego, to teraz się Nim naciesz, nadrabiajcie straty z rozłąki ;-).
 
Hej Kobity

trochę mnie nie było...szykowzałam rozdartego do przedszkola...teraz mam mniej więcej 5 godzin z bani :-p:-p:-p

pozmieniało się powiem wam...ja oczywiście odkąd w domu siedzę to nic nie wiem oprócz tego co się na osiedlu dzieje :-D:-D
...a mianowicie zniesiono stałą opłatę 125zł za przedszkole i od 8-13 przedszkole jest darmowe a płaci się tylko za wyżywienie 5zł dziennie...wszytsko po 13 płatne jest 2,1zł za godzinę ....pytam jak się połapią kto kiedy dzieciaka odbiera itp....powiedziano mi ze będa czytniki :szok::szok: jednym słowem będę dzieciaka logowac i wylogowywac z przedszkola :-p:-p kolejny numer którym się staniemy :-D:-D

trzymajcie się kochane...ja się zbieram po tego mojego łobuza
 
monysia najpierw trzeba mieć wodę, żeby móc ją grzać ;)

a no tak :-p

ja nareszcie mam już łobiadek (jajca w sosie koperkowym
na specjalne zamówienie Męża) :-D
ciasto też się upiekło
a teraz biorę się za te buraczki
i więcej już dziś nie robię :no:
oprócz pójścia po Młodą do przedszkola ...
 
Zobaczymy co powie dziś dyrektorka na spotkaniu, z tego co wiem już wczoraj jakaś mama robiła awanturę. Dziś jak zbierzemy się wszyscy to ją chyba zjemy :wściekła/y:

Ja też śpię dupiato, młoda mi jakąś tentnicę uciska i drętwieje mi prawa ręka, budzę się bo nie mam w niej czucia, muszę trochę połazić co by krew do niej spłynęła i tak w kółko przez całą noc

dobrze , ze zebraliscie sie razem w kupie sila :)
juz widze ta "biedna" dyrke hehe

mnie uciska , ale nie dretwieje tylko sie dusze :szok: do tego serce zaczyna mi nawalac i mam wesolo
przez to sie budze musze polazic zeby dojsc do siebie , a pozniej ciezko zasnac ...
podobno jak sie brzuch opusci bedzie lepiej z tym oddychaniem na co bardzo licze , bo ja panikara i nie lubie takich akcji :/

Hej Kobity

trochę mnie nie było...szykowzałam rozdartego do przedszkola...teraz mam mniej więcej 5 godzin z bani :-p:-p:-p

pozmieniało się powiem wam...ja oczywiście odkąd w domu siedzę to nic nie wiem oprócz tego co się na osiedlu dzieje :-D:-D
...a mianowicie zniesiono stałą opłatę 125zł za przedszkole i od 8-13 przedszkole jest darmowe a płaci się tylko za wyżywienie 5zł dziennie...wszytsko po 13 płatne jest 2,1zł za godzinę ....pytam jak się połapią kto kiedy dzieciaka odbiera itp....powiedziano mi ze będa czytniki :szok::szok: jednym słowem będę dzieciaka logowac i wylogowywac z przedszkola :-p:-p kolejny numer którym się staniemy :-D:-D

trzymajcie się kochane...ja się zbieram po tego mojego łobuza

no technika idzie wszedzie do przodu :)
ale ogolnie to na plus wsumie dla was wyjdzie wiec luz :)
a kiedy mezus wraca , bo zapomnialam jak zwykle ;)
 
a moja córka już w szkole. Strasznie się cieszyła, że znowu spotka się z koleżankami. A co do nocnych wizyt w toalecie, to ja teraz chyba latam już co godzinę. Nie mogę się doczekać porodu, bo wtedy chyba jednak będę wstawać rzadziej :)
Też poczytałam sobie ostatnio jakieś forum mam rodzących w poprzednich miesiącach i okazuje się, że jako październikowe mamy trzymamy się chyba najlepiej. Oby tak dalej :)
 
Ufff.. a ja miałam teraz dwie godzinki prasowania ubranek dla małego i pieluszek... Para buchała w pysk, ale zacisnęłam poślady i skończyłam. Teraz troszke mnie w krzyżu złapało i chodze jak Quasimodo ale musze to rozchodzić :)

Jakieś pomysły na obiadek?
 
A mnie dopadło przeziębienie! cudnie cholera!!!! całą ciąże się trzymałam!!!! smarkam, kicham, a gardło mnie tak napieprza że mnie rzyganko dopadło, mój marny apetyt już całkiem szlag trafił!!!!! Jesu! jak się glistowato czuje!!!! ide spać.
 
reklama
Ufff.. a ja miałam teraz dwie godzinki prasowania ubranek dla małego i pieluszek... Para buchała w pysk, ale zacisnęłam poślady i skończyłam. Teraz troszke mnie w krzyżu złapało i chodze jak Quasimodo ale musze to rozchodzić :)

Jakieś pomysły na obiadek?
znam ten ból haha ale na szczęście to już za mną
ja na obiadek dziś robie placki ziemniaczane z sosem
 
Do góry