reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
koriander jesli zajdzie teraz w ciaze to termin ma na pazdziernik :) ja ostatnia @ mialam 14.01 i termin z OM 21.10.12 a z tego co widze m-s miala @ 9.01 wiec sie pomylilas :)
 
Witam dziewczyny,
Czekam na oficjalny kącik dla bobasow Pazdziernikowych :) Juz powinny sie pojawiac pomalu chętne forumowiczki, ja wiem dopiero od soboty, ze jestem w ciazy i termin wychodzi 04.10.2013 ale chyba bedzie troche pozniej. A wiec...grupujmy sie ;))
Mam nadzieje, ze tym razem bedziemy mieli wiecej szczescia. Wierze, ze rok 2013 bedzie cudowny.
 
Witam,

ja od soboty podejrzewałam,że się udało,a od poniedziałku wiem już oficjalnie,że się udało :) wstępnie termin na 10.10.2013 :)



Mam nadzieję,że już niedługo nas przybędzie :)
 
Ostatnia edycja:
Witam:) jak wszystko pójdzie dobrze to w październiku zostaniemy rodzicami :) na razie tak po cichutko, bo jeszcze do mnie nie dociera, że się udało :) pewnie dopiero po usg uwierzę :) na razie jestem po weryfikacji beta HCG i wszystko wyglada pozytywnie.
 
Ja tez tak po cichutku, nie chce nawet do siebie dopuszczac za duzej radosci i zglebiam to w sobie ale moze tym razem bedzie dobrze. Az ciezko uwierzyc, no ale test nie klamie :) Najgorsze jest to ze ja na usg musze czekac az do polowy marca (angielski system) ale luty krotki to moze zleci :) Co bedzie to bedzie dziewczyny, teraz juz na malo co mamy wplyw...
 
reklama
Dziewczyny będzie dobrze :) cieszę się,że wreszcie pojawiają się jakieś mamusie w podobnej sytuacji do mnie,bo aż chciałoby się z kimś pogadać :)
Ja mam wizytę wyznaczoną od 3 tygodni na 6.02 więc idę ale będzie pewnie za szybko aby zobaczyć serduszko. Idę tez na nfz bo myślałam,że się nie uda zajść tak szybko i umówiłam się na zwykłe kontrolne badanie,ale skoro się udało to muszę się umówić do mojego gina prywatnie jakoś w okolicach walentynek :)
 
Do góry