reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Pscolka ja nie o szyjke sie martwie. W zeszlym roku w poniedzialek mialam kilka kropelek na wkladce. W czwartek szyjka super zamknieta a 18 h pozniej wody odeszly.
 
Nika - ogromniaste gratulacje !!!!

Babina - bol taki opasajacy powinien byc, brzuszek twardnieje, krzyz moze do tego dochodzic. Ciezko opisac a i szczere tak w 100 % nie pamiętam

Jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt, ze wiecie na czym stoicie. A tak siedze jak na bombie zegarowej :/ dzis pare razybrzuch sie bolesnie stawial i tyle. Czasu mam, a czopa tez juz wypatruje
 
NIKA - gratuluje!!! Mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie, dużo zdrowia dla Ciebie i Maleństwa!!!!!!!

KOTULCIA - Ty gangsterko! To przez tego Gacka a nie "Wacka" akcja sie rozkręciła... Mowię Ci :) z mężem juz tyle harcowalas i nic... Trzymam kciuki! &
 
Garmelka przez twojego posta znów oplułam że śmiechu ekran telefonu! :-D:-D:-D nie wiadomo kto się bardziej przyczynił u Kotulci Gacek czy Wacek hahaha
 
wawka - dzisiaj mu wyszło 2900, ale to raczej niemożliwe, bo 2 tygodnie temu było 2100, a tamta doktor dokładniej badania robi:-D a przynajmniej chciałabym w to wierzyć:-D


gnagna - no w sumie ja też miałam długą i zamkniętą, a w niedługim czasie urodziłam:-D, ale jakoś jestem uspokojona po dzisiejszej wizycie:tak:.


marrika - nie no oficjalnie to musi być że mąż się przyczynił;-)
 
reklama
Marika- ale taka prawda, nie?:) No juz tyle co Kotulcia sie naskalala na swoim i nic a tu chłop idzie do roboty, wpada Gacek (robi robotę) i na drugi dzien Kotulcia juz na porodowce...

Ja wróciłam z urodzin bratowej - jezusie ale sie obżarłam !!! Polozyc sie nie moge bo mi wszystko podchodzi a zmęczona jestem bo od 6:30 na nogach...
 
Do góry