reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

cześć dziewczynki,
trochę teraz czasu na forum brakuje, mała od dwóch dni coś marudna i tak jak u Ciebie Mona kwęka i jęczy przez sen co mi spać nie pozwala.
Dzisiaj zostawiłam starszaka w domu bo kaszle i katar leci :( Strasznie sie boję że małą zarazi :(

Garmelko, odezwij się!!!!!

Marrika, u mnie też się chyba coś popsuło :)
 
reklama
Sunovia tak masz racje nie dopisalam tego choc i to nie gwarantuje wstrzelenia sie w termin skoku. Unas nieltorych wogole nie bylo widac ;)

Mi az tak skorpionica nie będzie przeszkadzać bardziej mezowi zależało aby jak on córcia byla ;) na siłę nie wydusze :p

Marika - ooo u mnie tez srubki wypadaloby ppdokrecac :p

Rjoanka - moze poprstu gorszy dzien, maluchom tez sie zdarzają :)
 
Moja to waga tak jak tatuś i babcia no i już od małego widać że charakterek będzie miała dobry;-)

Malinka śliczny pokoik;-)

Marrika to mówisz że takiego fachowca potrzebujesz?

Ją dzisiaj mam wene i pieke drożdżowe buleczki;-)
 
marrika29 Nutramigen AA mniej śmierdzi niż ten zwykły. Teraz naszczęscie ten AA jest refundowany i kosztuje niecałe 4 zł a wcześniej bez refundacji ok 80 zł za puszkę albo i więcej. Co do dostępności to my zamawiamy w aptece i na drugi dzień już jest. Życze powodzenia i żeby problemy brzuszkowe przeszły szybko bo wiem co to znaczy.
 
Ja tez mam angel care monitor oddechu świetna sprawa

cyntia przewijam przed karmieniem po karmieniu jak jest taka potrzeba, zeby nie uciskać brzuszka po karmieniu bo moze sie wtedy ulać i bolec a po co adrianka narażac na takie rzeczy ja popijam herbatke lactosan na laktacje ma w sobie koperek anyżek itp. więc tez idzie do mleczka przy karmieniu piersi mówia zeby nic innegi nie podawac dziecku
buteleczka
 
Malinka slicznie, widać ze wszystko macie i jesteście gotowi.

Dziewczyny, doczytalam co się ze mną dzieje. Może tez wam się trafić i podejdziecie do tego spokojniej niż ja. Otóż w 2-3 tygodniu zwykle ma miejsce kryzys laktacyjny związany z okresem przyspieszonego wzrostu. Maluch popołudniami i wieczorami przysysa się żeby zwiększyć laktacje adekwatnie do swoich przyszłych potrzeb. Jeśli chce się cycowac dalej, to nie wolno dokarmiac mm, bo potem pokarmu będzie za malo, mimo ze w tym czasie kobieta może mieć poczucie pustych piersi i wrażenie, ze dziecko się nie najada. Nic z tych rzeczy się nie dzieje.

Czyli skoki rozwojowe jeszcze przed nami. Spoko, jest ich tylko 7 w roku
 
Rjoanka chyba mam to samo.Małą w dzien cały czas chce ssac,ul;ewa i dalej chce.Czcki moim ydaniem caz cyas miekie,po nocz sa pene bo ray tzlko je.Pewnie to to samo.
 
reklama
Rjoanka - a może coś w tym być. Ja mam takie wrażenie z laktacja. Zaczęłam nawet pić herbatkę Bocianek. No leci z tych piersi, ale mam wrażenie, że synek tyle je, że nie daję rady z produkcją.
 
Do góry