reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Rjoanka - wczoraj młody co godzinę od 6 do 14 pił. Miewa takie dni. Rób przerwy, bo mała może później mieć ból brzuszka z przejedzenia.

Magda - olej. U mnie w rodzinie noworodek zmarł w łóżeczku. Koleżanka opowiadała mi w wakacje o swojej koleżance, że monitor uratował życie ich dziecka. Niedawno czytałam bloga kobiety na BB, której rok temu 2-miesięczny synek zmarł przez bezdech, a pisała, że śmiała się z tych, co kupują monitory.
SIDS jest bardzo rzadki, ale ja też nie chcę pluć sobie w brodę.

Wydaje mi się, że u nas kolka jest po witaminie D.
 
reklama
Hej dziewczyny. Przepraszam, ale wszystkiego nie nadrobie. U mnie wlasciwie nic sie nie dzieje. Mloda ma tydzien i dwa dni, wiec wiadomo, ze nie ma z nia jeszcze wiekszych klopotow. Budzi sie co 3 godziny na zmiane pieluchy i cyca. Moze z 3 razy slyszalam jej placz. Z doswiadczenia wiem, ze to mile zlego poczatki. Sama nie wiem, co czuje. Nie jestem nawet zmeczona, bo mieszka u mnie mama a maz ma urlop. Dogladam malutka do 3, co nie jest dla mnie duzym wysilkiem, a potem mama juz dostawia mi ja przez sen. Tesknie za czasami, gdy bylam w domu sama z dzieckiem, ale wiem, ze teraz potrzebuje pomocy.

Nie wiem, czy juz o tym pisalyscie, ale jak tam Wasze brzuszki?
 
Magda - no to szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu! Jupi! Będzie kolejna dzidzia :)

Gnagna - a może trafił Ci się spokojny egzemplarz?

My mamy karmionko. Wpierw zmieniałam pieluszkę - no jakbym nie wiedziała, że "głodny Polak to zły Polak"! Ale było płaczu i wierzgania nogami.

Jak Wy robicie? Wpierw karmienie czy zmiana pieluchy?
 
Ją najpierw karmie bo po karmieniu zaraz mamy pełną pieluszke
Albo tak jak teraz w trakcie karmienia ;-)
Magda!to teraz kciuki za szybki poród

Gnagna na pewno pomóc po cc jest potrzebna mimo to ją już po tyg sama chciałam wszystko robić:-)mąż pomagał mi się tylko czasem zerwać z łóżka bo był z tym problem
Wkrótce wszystko wróci do normy i będziecie mogły się z Natalka same sobą nacieszyć i nauczyć:-)
 
Ostatnia edycja:
Magda Kciukasy!!!! Cyntia u nas zazwyczaj jest karmienie potem zmiana piekuszki, chociaz czasami trzeba zmienic pieluche, nakarmic i zmienic znowu. Gangna dlaczego spokojne dziecko to zlego poczatki? Moja Julka jest bardzo spokojna, krzyczy na tate i babcie tylko jak na czas nie chca dac jej do cysia. Placze naprawde bardzo rzadko, przy bolu brzuszka albo jak jej cos sie sie przysni.
 
Ostatnia edycja:
marrika moja dwójka dzieci dostawała nutramigen i jedno nadal dostaje ale nutramigen AA i cena za puszkę jest ok 4zł na recepte. Jeśli zwykły nutramigen nie służy twojej malutkiej za bardzo to podpytaj się o nutramigen AA jest dla większych alergików i chyba bardziej oczyszczony z substancji które mogą uczulać. U mojego synka tak było że zwykły nutramigen nie dawał rady z jego alergią i dopiero nutramigen AA zadziałał i to dość zybko było widać efekty.
 
reklama
Do góry