reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Marrika , przykro mi, że twoja malutka tak się meczyla, a rodzina jeszcze się wychyla ze swoimi madrosciami. Nic na siłę, podjelas słuszną decyzję.
Co do Nutramigenu, to wiem, że był refundowany i kosztował grosze, ale gdzieś mi się obilo o uszy, że już nie jest...

Cyntia, a probowalaś otulaczka? Moja starsza tak się wybudzala przy odkladaniu do łóżeczka, miała bardzo silny odruch moro i otulaczek był naszym wybawieniem.
 
reklama
On musi mieć rączki na wierzchu. Nie lubi skrępowania.
Teraz to grubsza sprawa - kolka jednak. Słyszę jak mu gazuje w brzuszku. No i są płacze na cały głos :(
 
Nasz cały czas śpi w swoim łóżeczku, ale wiąże się to z parokrotnym usypianiem ;) U mnie za silny jest strach przed SIDS, a w łóżeczku jest monitor oddechu, który sprawia, że czuję, że maluch jest bezpieczny.

Cyntia,
Ja tez kupiłam matę do monitorowania oddechu dziecka, tez sie boje o SIDS jak mały sie urodzi bo mam mocny sen! Mam nadzieje ze mi sie to zmieni po porodzie z tym moim spaniem!
Cyntia a powiedz mi ta mate daje sie pod materacyk czy na jak jest dziecko malutkie?
Ja zamówiłam sobie "Nanny" a ty jaka masz?
Nawet nie wiedziałam ze taki sprzęt jest dostępny na rynku do wczoraj :-)
Czytalam ze ta mata naprawde moze dziecku uratować zycie i rodzic moze tez spokojnie spac!
 
Magda - to się wykosztowalas, co? To ponoć bardzo dobry monitor.
My mamy Angel Care AC300. To są 2 płytki, które umieszcza się pod materacem. Trzeba ustawić w tym modelu czułość (gdy za wysoka czułość pika co chwilę, gdy za niska - nie pika nawet bez dziecka :p ), ale to minutkę trwało i działa bez zarzutu. Zwróć uwagę czy u Ciebie też trzeba.
A jaki komfort psychiczny :)
Ja mam słaby sen, ale po 3,5 tygodnia niewyspania potrafię bardzo mocno i szybko usnąć.
 
Sunovia dzisiaj właśnie czytaliśmy z m ze nadal jest refundowany i odpłatny 30%, około 10zł za puszkę.

U nas też mała śpi w łóżeczku ale też jest problem z jej odkładaniem :-) w szpitalu mam ją cały czas na łóżku i m dzisiaj mówil że ciekawi go jak to będzie po powrocie do domu :-) ale najważniejsze żeby zdrowa była a reszta nie istotna
 
Ksawery tez ma silny ten odruch moro, niestety nawet jak mocno zasnie to potrafi sie przez to obudzic. Probowalam traktowac go otulaczami ale cholera jedna tak macha rekami ze nawet nie da sie go do tego wlozyc. Poza tym strasznie skrzeczy, piszczy i wydaje inne rozne dzwieki przez sen ze ciezko sie przy nim wyspac :( ciezki orzech do zgryzienia...

Pscolka jak sie czujesz? jak malutki? odezwij sie jak bedziesz mogla :)
 
Mieszkam w Uk i na szczęście tutaj nie jest droga bo koszt tylko £70, w Polsce niestety 500 zł i watpię ze jakbym mieszkała u nas w kraju czy bym ja kupiła bo za drogi interes, pewnie tez bym sobie kupiła jakas tańsza wersje, chociaz tr angel care u nas tez sa drogie :-) tu jest jednak inny przelicznik, tak jakbym wydała 70zl :-) wiec znośnie:-)
Bede spokojniejsza jak bede miec taka matę :-)
Koleżanka mnie wyśmiała ze takie cos chce i ze przesadzam, ze ona 3 wychowała dzieci i nic sie nie działo! I ze nie dałaby tyle kasy na 4 miesiące!
Wkurza mnie takie gadanie! Zwłaszcza jak wie co przeszłam i ile czekałam na naszego synusia! Nie mam zamiaru słuchać ludzi bo zawsze sa mądrzejsi, cztery lata czekałam na naszego Adrianka i nie mam zamiaru skąpić na rzecz która moze mu do roku czasu uratować zycie:-)

Mam nadzieje ze na dniach juz urodzę bo zmęczona jestem, ledwo chodzę, bóle brzucha jak na okres od wczoraj po masażu, bóle krzyża, czop z krwią ale brązowa wiec nie wiem czy taki kolor ma byc?
Jesli nie urodze to w sobote mam wywołanie:-)
zazdroszczę rozpakowanym mamusiom:-) chociaz czekają mnie tak jak Was nie przespane noce!
jeszcze chwilka:-)
 
reklama
OMG moja córka postanowiła peknac. Chyba mamy skok rozwojowy. Jest po 23 a ona na cycku od 17 i nie da się jej odłączyć bo dostaje spazmow i mega histerii. Co gorsza ona nie ciumka tylko cały czas aktywnie ssie !!! Którąś wie ile to trwa? Do tej pory nie było kłopotów, jadła co 2-3 godziny, karmienie max 40 minut. Sutki mi się juz zmadcerowaly. Nic nie pomaga na wycie tylko Cyc. Co za koszmar.
 
Do góry