reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

My nie codziennie. Teraz czesto ale zimą jak się mieszka nad samym morzem i jest sztorm to mało przyjmie. Małą w wózku mozna ogrzać i opatulic ale jak pomyśle jak mi dupsko zmarznie to siedzimy w domu ;)
 
reklama
Hej :)
Wczoraj byłyśmy na szczepieniu. Mała waży 6.550. Mocno płakała przy pierwszym wkłuciu, aż ją na wymioty brało. O 18 zasnęła już na noc, tylko po 20 obudziła się na kolację także spała bez kąpieli, mały brudasek :)

Jak ubieracie teraz dzieci na dwór?

Ja wczoraj miałam Zosię w ciepłej polarkowej bluzie, cienkiej czapce (ale miała jeszcze kaptur), miała założone leginsy więc nóżki przykryłam cienkim kocykiem. Tak się zastanowiłam nad tym ubieraniem jak zobaczyłam dziewczynkę, która przyszła na szczepienie po nas. Miała rajstopki, spodnie, 2 pary skarpet, grubą kurtkę, grubą czapkę i jeszcze była przykryta ciepłym kocem. Na termometrze było 15 stopni.
 
Hej:)
Dzisiaj do 3 Hania spala w lozeczku, oczywiscie z przerwani na cyca, ale bez bolu ja odkladalan. Tzn za pierwszym razem zaczela marudzic, ale sie nachylilam nad nia i dalam jej cyca :p dwa razy pocmokala i zasnela heh:)
Wazne ze podzialalo. Zobaczymy jak dzis bedzie.

Dzisiaj czuc wiosne od rana piekne sloneczko :)Jestesmy wlasnie na spacerku. wczoraj 3,5h spala mi na dworze i w tym ok 1.5h przed oknem, ogarnelam sobie chatke i zrobilam obiad:)

Od kiedy mozna do spacerowki przelozyc dzieciaczka? Musi samo siedziec?

Monia jak wieje zimny wiatr to ja zakladam body, leginsy ogrodniczki sztruksowe i bluza. A jak cieplutko to bez ogrodniczek. No i cienka czapeczka i rekawiczek nie zskladam.

Zauwazylam odkad regularnie malej podaje cos do jedzonka to jest mniej placzliwa, spokojniesza. Chyba juz byl czas na rozszerzenie diety. A widok jak szeroko sie usmiecha z jedzonkiem w buzi mnie rozbraja ;)
 
Znowu cisza :-\

U nas wrocil problem z jedzeniem. Znowu wyszla skaza na policzkach, najgorsze, ze nie wiem po czym. Wydaje mi sie, ze przez to nie chce jesc, bo zbieglo sie to w czasie. Teraz je tylko na spiocha, musze ja uspic i dopiero jak jest juz nie kumata podmieniam smoka na cyca. Inaczej nie ma szans zeby nawet sutka dotknela. A juz bylo tak dobrze :-:)-:)-(
 
reklama
Hej:)
Ja po weekendzie chora :( problem z gardlem i dziwny kaszel. Tylko sie modlr zeby Hania sie nie zarazila.

Hania od rana marudna, chyba drugi zabek idzie. Juz mnie ugryzla w sutek tym jednym swoim zabkiem :p

Monia, moze cos nowego jadlas? U nas tez czesto w dzien tak jest ze je tylko na spiocha. Nie wiem o co chodzi.
 
Do góry