reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

hej dziewczyny :) moje dziecko to w ogóle jakies nie ospale jest w dzien do 3 godz mi przesypia :) alllleee....:) w nocy do 6mc mialam pobudki co 2 godz teraz ma 8 mc i budzi sie co godzine na przytulansko rzadziej na karmienie :))) nie pomagaja zadne kaszki zupki i inne cuda przed snem :) buziaki
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Nie miałam nawet minutki by coś napisać :/ Ale wieczorkiem, systematycznie Was podczytywalam :)
U nas pojawił się bardzo duży problem- nie chcemy nic ( ewentualnie mleko) jeść, no może dosłownie 2--3 łyżeczki czegoś spróbujemy, zamykamy buzię, marudzimy - o i tak już od ok. tygodnia. O drzemce w ciągu dnia (nawet na spacerze) zapomnijcie, a jak już uda się zasnąć, to po 40 min budzi się z mega płaczem (który raczej nie jest z powodu głodu bo mleczko dostał godzinę temu).Właśnie wychodziły dwie dolne dwójki jednocześnie, wiec aby to było to. Chociaż wcześniej nie było marudzenia i aż takiej niechęci do jedzenia. Nie wspominam już o wakacjach, które właśnie się zaczęły- wszystkie brzdace w domu 24h/7 :) Moja Pani od porządków miała 2 tyg. urlopu - chyba nie chcecie wiedzieć jak wygląda moje mieszkanie :D :D
 
A ja dzisiaj wrocilam od rodzicow ehhh i znowu cale dnie bede sama z Stasiem bo maz dopier o 18 w domku :(
Co do jedzenia to u nas tez kaszka o 18.40 a tak o 21/22 stas sie budzi na mleczko a potem tak o 2,4,6 i o 7 wstaje hymm wydaje mi sie ze o 4 je bo jest glodny reszta to nawyk aaaaa jak zabkuje to juz kosmos pitrafi co godzine sie budzic
Dziewczyny moj Stas jest na piersi, ma skaze i chyba jakies alergi wiec kaszki je na pepti mam na nie recepte i moje pytanie czy ktoras z was uczyla picie 8 miesieczniaka pepti zamias piersi ? Boja mam problem w nocy chce go karmic piersia a w dzien pepti nooo ale stas pije z niekapka wode i jak czuje ze to mleko to niee. Jakies rady ? Uczyc butelki?
 
Ostatnia edycja:
Kocha88 u mnie jest tak ze z butelki pije wode, moje mleko tez ale jak poczuje mm to ani rusz... Daje mu troche do kolacji z doidy...chcesz przejsc w ciagu dnia na pepti? Dobrze zrozumialam? Ciezko.. Ja widze co moj wyprawia ale trzymam kciuki zeby sie udalo. ;)
 
Hehe wiem ze to trudne ale sprawa sie sama rozwiazuje bo ma w ciagu dnia ostatnio ma protest na cyca i kaszki, rano cyca nie tknie a kaszki max 120 je tezod tygodnia owoce nareszcie wiec jeden posilek odpadl . Mam nadzieje ze dociaiemy tak do roczku a pote zastapie toogurtami itp.aaa no hyba ze nie minie skaza bialkowa

Ale tu cisza
 
A ja się cieszę jak mała wypije 5 łyków wody. Nie chce pić nawet w upał. Jedynie popije po obiadku czy kaszce i tylko ze zwykłego kubeczka. Nie kapki , 360 z lovi itp odpadają .
 
My kasze jemy na śniadanie i czasem na podwieczorek z owocem. Robię jej albo kasze orkiszową albo płatki ryżowe i dodaje owoc. Na śniadanie zwykle kaszki z bobovity ale chce z nich zrezygnować na rzecz zdrowszych kaszek te jednak mają cukier i dodatki smakowe.
 
reklama
Witam!
Także zaglądam, ale pamiętnika to mi się nie chce pisać;)A nawet jak jest jakaś rozmowa to coś ciężko mi się wbić;)
Co do kaszek to u nas jakaś glutenowa na śniadanko, a ryżowa na kolację, głównie daję bobovitę, sporadycznie nestle.
Pozdrawiam!
 
Do góry