reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej ;) no jakos tu pustki ostatnio... Ja wrocilam do pracy i teraz ciezko zeby dziennie zagladac.. Maly marudny bo 7 my zabek wychodzi, kaszki daje rozne, zazwyczaj na kolacje, robie tez budyn sama.. No i mysze sie pochwalic :) maly przekonal sie do mm wiec jeden raz dziennie o 23 pije mm ... A tak to dalej kp i nic sie nie zmienilo.. Tzn nie spi mi na tym dluzej wiec dalej pobudki w nocy ;)
 
reklama
Ja nie zaglądałam, bo w rozjazdach urlopowych byłam.
Co do kaszek, to się wkurzylam. Spróbowałam ostatnio kaszke, która daje córce i ta strasznie słodka była. Patrzę na skład, a tam cukier. Kogoś chyba podążał i to zdrowo. Nie dość, że te wszystkie danonki-sranonki dużo cukru mają to kaszki też. I jak dzieci mają nie mieć próchnicy i nadwagi. Oj. Muszę uważniej czytać skład tego, co daje dziecku.
 
Wawka, no masakra z tymi kaszkami jest. Tylko przez internet da się kupić kaszke co ma tylko kaszke w składzie. W sklepie tylko kleik kukurydziany i ryżowy, reszta nieakceptowalna :-(.
 
Są kaszki z bobovity bez cukru. Trzeba zwracać uwagę czy jest taka inf na opakowaniu no i w składzie. Nawet są kaszki bobovity pełnoziarniste bez cukru.
 
Moja Zofia zajada sie zdrowym brzuszkiem ze sliwka. Robie jej tez kleiki i dodaje owoce. Kupilam raz kaszke malinowa (z cukrem) ale za nic nie chciala jej zjesc. Madre dziecko ;-)
 
Bardzo mądra dziewczynka :-D
Jest też taka firma nomina i kaszki nomina ale to już przez internet. To są same zboża. Bardzo fajne a tańsze niż np Holle. Tylko nie są biorę tak jak Holle
 
To muszę poszukać tych nieslodzonych z bobovity. Tylko ja szukałam bez mleka, może stąd mój pogląd. Ja z netu kupuję baby Sun.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Dawno mnie nie było, ale podczytywalam :)
Nie mam czasu na nic :/ Smyki są tak absorbujące. Olek jest na etapie raczkowania ( mniej więcej od dwóch tygodni zasowa jak mały Pershing :D) klęka na kolanach, opierając się łapkami o drzwi, ale nie siada sam ( na pupie, tak z pozycji leżącej). Czy nie powinnam się martwić? Skończony 9 msc. Pozostała trójka siadała mniej więcej 6-7 mscy. Co u Was i Waszych Pociech? :)
 
Do góry