reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Super, ja juz sie martwilam, ze to przez to ze cyca na zawolanie nie podaje. A czy Was dzieci uzywaja obu lapel tak samo? Wydaje mi sie ze moja wszystko robi lewa, lapie a wlasciwie stara sie zlapac, ciumka. A prawa tylko macha.
 
reklama
Marrika czupryna zarąbista :-) super foto. Moja tez ciumka rękę czasami tak głęboko włoży ze ma odruch wymiotny ... My używamy smoczków tomii tipee juz są tak wyciągnięte jak żarówki takie duże kupiłam jej ostatnio z nuk za nic niechciala płakała wiec wróciliśmy do żarówek ... A ja zamiast spac to siedzę na internecie niemoge zasnąć niewiem czemu malutka spi maz tez a ja nocny Marek ....dzis byłam u lekarza na kontroli mojej tarczycy wszystko w normie tabletki na moje nadciśnienie mam brac jeszcze Msc i codziennie mierzyć ciśnienie .. Dziewczyny od nowego roku musze wziasc sie za siebie zostało mi 15 kg po ciazy złe sie czuje i wszystko Ostało w brzuchu u mnie sprawdza sie dieta 1000-1200 kcl.... Nowy rok nowa ja :-)))
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny! Jestem z Wami cały czas na bieżąco :) Mam pytanie do Was. W 7 tyg. szczepilam 5w1, następna dawka po siódmym stycznia( 13 tydzień) czy mogę wtedy zaszczepić po raz pierwszy na rota czy już za późno? Czy lepiej umówić się na rota wcześniej a po siódmym pójść na kolejną dawkę 5w1? ( czy będzie można podać tę 5 w 1 tak zaraz po tych rota?
 
Samochodzik rotawirusy do 12tyg a najlepiej do 10tyg. Umów się lepiej ten tydzień wcześniej. :-)


Wawka z tym hirszprungiem to jest tak że czasem ciężko go zdiagnozować. Często pediatra nawet nie widział takiego przypadku. U mnie w mieście jest 3 chłopcow z ta choroba, no i teraz moja mała. U was pewnie podejrzewali ultra krótki. U nas na ultra krótki nie ma szans :-( najprawdopodobniej tradycyjny short. Ale tego dowiemy się w styczniu po rtg z kontrastem.


U nas dzisiaj fajna noc. Zasnela o 21 wstała o 4 i teraz.
 
Ostatnia edycja:
Marrika 29 moja tez zasnęła o 22 wstała o 4.30 zjadła butle i spi dalej chwilo trwaj .....:-) ide jeszcze sie walnąc choc pol godziny zawsze jest dobre
 
U mnie 24,4,7 ale budził się co dwie godz,a to smoczka szukał,to go brzuszek bolał,to zas pora karmienia. Ehh nie nadążam czasem za nim.
Zrobiłam mu więcej na wieczór z nadzieją ze pospi dłużej,nic podobnego po 3g pobudka.
.....spaaaac....
 
Moja spała 21,24,4 i 7:30. Po karmieniu sama zasypiała w łóżeczku. W dzien jak ma iść spac to godzina usypiania a wstaje po 15 minutach. Widzę po niej że jest zmęczona i się męczy ale nie wiem czemu drzemki w ciagu dnia jej tak cieżko idą.
 
Judy a gdzie ja w dzień usypiasz? U nas w łóżeczku śpi w dzień po 5 minut a jak położe ja w salonie to śpi 2h :-) chce być tam gdzie coś się dzieje. Jak za cicho to nie może spać
 
reklama
U nas 21:20 - 6:20.

A ja z rotawirusem slyszalam ze calosc -seria- ma byc zrobiona do 24 tygodnia. Bo ja tez chciałam zrobic to babka kazała mi czekac do początku styczna na kolejną dawkę 6w1 i plus pierwszy raz rotawirus i pneumokoki.
 
Do góry