reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
To jest screen z tel , ja nie ogarniam tej aplikacji. Jak tam się daje wyslij wiadomość?

12919117_726011204207932_1934697822_n.png.jpg
 

Załączniki

  • 12919117_726011204207932_1934697822_n.png.jpg
    12919117_726011204207932_1934697822_n.png.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 260
@PerseaNigra to sie wyśpisz tak jak ja, mnie obudził ten cholerny ból szczęki już nie wyrabiam chwilami z rana dzwonie do gina co mam robić bo tak.sie.nie da funkcjonować
 
Hej dziewczyny tyle napisałyście wczoraj że nie dałam rady po pracy was nadrobić, ale skoro jest zamknięty to już tu takiego ruchu nie będzie,
Dziś mam usg prenatalne i mega stres, mam nadzieje ze wszystko będzie ok,
 
Hej dziewczyny, dzisiaj do połowy nocy to się obróciłam chyba ze 100 razy tak mi nie wygodnie było. W końcu ze złości wzięłam tą poduszkę ciążowa, w której dopiero dzisiaj miałam prać poszewkę i .....zasnęłam jak dziecko. Cudowny wynalazek!!! Tym bardziej dla mnie, bo ja całe życie na brzuchu śpię.
 
Stonka powodzenia naa wizycie daj znac juz po :)
Ja wlasnie po pobraaniu krwi do glukozy jeszcze dwa wkłucia przedemną bite dwie godzz eh.. zanudze sie:(
Wypic to cudo to byla przzeprawa co chwilę naa wymioty mnie ciaglo ale jestem z siebie dumna bo dallam rade!! :p
 
reklama
Do góry