reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej hej :) zaspałam dziś,ale Julię wyprawiłam do przedszkola,trochę spóźniona była,ale dobrze,że mamy dwa kroki :) Dziś w ogóle jakiś taki dzień bo mąż też zaspał.. Budzik nam psikusa zrobił..

Ja sobie nie wyobrażam spać na brzuchu już na samym początku czułam jakbym coś gniotła :)

Mi suwaczek też szalał i zmieniłam,ale to już jakiś czas temu.

Żadnego wątku zamkniętego nie widzę,on jest tu w naszych tematach czy trzeba wyjść z październikówek?
 
reklama
Mi też ciężko na brzuchu leżeć.
U mnie duzy brzuch bo ja i bez ciąży duża. Po kazej ciąży mi sporo zostawalo a nie jestwm przykladem ambicji i zawzietosci by pracować nad soba ponadto jestem kopią mego obrzymiego taty a nie filigranowej mamy.
 
Ja dostalam zaproszenie przez wiadomość na zamknięty. Też nie wiem jak tam wejść z poziomu forum. Na telefonie nie mogę znaleźć.
 
O faktycznie mój suwaczek bb też o jeden dzień się spóźnia

Rybki a Wy jeszcze w trakcie remontu? Też nie lubię tego harmideru podczas,ale pomyśl jak potem będziesz mieć pięknie :)
 
Oj tak. Tylko malowanie jednego pokoju ale nieźle był zalatwiony przez naszą artystkę. Przy okazji trochę księgozbiór chce przebrać bo mo się nie mieszczą książki na półkach.
 
Ja z Wami od przyszłego tygodnia rusze pełną parą...od 8-16 jestem w pracy....nim wroce jest 17...potem pranie sprzatanie....ale jeszcze chwila i zl
 
reklama
nie widać tych wątków i tych 3 tematów co są w watkach widać tylko to co było pisane pod tymi watkami jakby na tej stronie głównej sprawdziłam to jak sie wylogowałam i pisało mi ze to forum zamkniete mam nadzieje ze tak jest :)
 
Do góry