reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Paulina nie widzialam tego w postach.
Akurat Papcia nacierpiala sie chyba najbardziej z.nas. zreszta dalej sie zle czuje. I nie dziwie sie ze tak zaragowala.
Kogo jak kogo ale papcie bede bronic wszystkim co sie da.

Ja jestem na nie jesli chodzi o szumisia





Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

tak jak wyzej napisane Aga pisala jasno i wyraznie o swoim własnym przypadku i prywatnej rozmowie z mezem. NIkt na nikogo tutaj nie jechał, że lezy w łozku czy na siebie uwaza z takich a nie innych wzgledów.
 
reklama
Agica a jaką macie rase?? Mowisz ze rzyganie tęcza bylo :D Bidulko wspólczuje sprzatania
i wracaj wracaj do żywych :*

ps. ja nigdy nie jadlam skrzydelek zkfc :/
 
Wiktorka ja akurat z tych co latwo przechodza ciaze. Jestes na L4? Ja jestem wiec jestem.na chorobowym wiec to choroba amen

Paulina wiec ja to odebralam inaczej I jak zauwazylam.czesc dziewczyn tez


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jajestem jak najbardziej za takimi wspomagaczami teraz będę myśleć o tym szumisiu dla synka miałam takiego konika z Fisher price któremu brzuszek się swiecuk i grał różne melodie uspokajace i z tym misoem.mój syn spał spokojnie wszędzie w wózku w aucie w łóżeczku to był jego miś coś dzięki czemu czuł soe bezpiecznje więc nie widzę problemu
Uwaga mój syn ma 4 lata i mamy już chyba 5 tego konika (wiadomo zuzywaly się) i jest super. Do tej pory siw nim bawi czasem przytuli.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ann oczywiscie wkleje przepis okraszony juz zrobionym ciachem :) ja tak samo wczoraj pocisnelam dwa :D :D
co do "pomagaczy" w spaniu to smiejcie sie linczujcie ale moja Julka do tej pory spi z pieluszka :D :D
Oczekuję więc na przepis ;-) dzięki


ps. ja nigdy nie jadlam skrzydelek zkfc :/

Nie zartuj? :p Ja też uwielbiam pikantne wingsy mniam. Jak wybieram ff to KFC na pierwszym miejscu ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry