reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Agica poka piesa !! Na pewno zareaguje super, psiaki lubia dzieci i dzieci lubią psiaki ! My mamy dwa koty i tez sie boje jak to będzie tym bardziej, ze koty maja swoj pokoj i tam sa zamykane na noc, a teraz musimy je eksmitowac i boje sie czy nam chalupy nie zdemoluja. Bo ona grzeczna, ale on to jest szatan !
 
reklama
Ja tez nie jadam tych skrzydeł blee nigdy ich nie lubiłam ...

Agica ja przerabialam szczeniaka przy maleństwie. Fery miał 4 Mc jak urodziłam Krystka ... I go uwielbia. .. jak młody miał kilka miesięcy i spał w wózku to nikomu obcemu nie dał podejść ... nie jest tak ze go obliżyje czy coś ale gdzie krystek tam pies... młody na trampolina pies śpi obok młody coś kopie Fery w pobliżu. Ciekawa jestem jak na drugie po tylu latach zareaguje bo teraz już jednak lata ma (skończy w lipcu 8 lat) aa dodam że to duży pies (doberman)
 
Miłka lulanie odpada juz teraz. Temu to od razu mowie nie. Podziwiam rodziców, któzy w domach mieszkaniach maja wózki i "lulaja" w tych wózkach .... ja bym pierdolca dostala
 
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    489 KB · Wyświetleń: 273
reklama
Do góry