reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Taka_ja ja musiałam odwołać wizytę u położnej bo dostałam tel ze szpitala ze musze powróżyć usg i zrobić badania krwi w szpitalu bo któremuś doktorkowi nie podoba sie główka mojego maleństwa:( wiec czekam do piątku, chyba zwariuje!

nie matw się na zapas tylko myśl pozytywnie


Moje córki chorują na maltańczyka ale chyba bym nie wyrobiła z 3 dzieci plus pies
 
reklama
Taka_ja ja musiałam odwołać wizytę u położnej bo dostałam tel ze szpitala ze musze powróżyć usg i zrobić badania krwi w szpitalu bo któremuś doktorkowi nie podoba sie główka mojego maleństwa:( wiec czekam do piątku, chyba zwariuje!
O kurczę ! A który to u Ciebie tydzień ? Trzymam kciuki !! Musi być dobrze..
Ja się jutro może przejdę do położnej, bo ona w środy przyjmuje, to zapytam ile się czeka. A może będzie tak dobra i zadzwoni na szpital i zapyta czy już tam cos wiedzą ..
 
Dzieki dziewczyny:) staram sie myślec pozytywnie ale to trudne czasem, złe myśli same wciskają sie... Moja ostatnia ciąże musiałam usunąć w 13 tygodniu bo przestała sie rozwijać, mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze.
Taka_ ja. Jestem w 14 tyg 6 dniu chyba bo datę porodu zmienili mi juz kilka razy zaczęłam od 30.10 a ostatnio 18.10
 
Dzieki dziewczyny:) staram sie myślec pozytywnie ale to trudne czasem, złe myśli same wciskają sie... Moja ostatnia ciąże musiałam usunąć w 13 tygodniu bo przestała sie rozwijać, mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze.
Taka_ ja. Jestem w 14 tyg 6 dniu chyba bo datę porodu zmienili mi juz kilka razy zaczęłam od 30.10 a ostatnio 18.10

nie bede sie wymadrzac bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji. ale myslami jestem z Toba :* Tym razem wszystko bedzie cudownie :)
ja jestem w 12 tyg 6 dzien a moj gin wyznaczyl mi date porodu na 31.10 :/
 
Milka rozumiem cie:) ja nie planowałam więcej dzieci dlatego kupiliśmy psa coby córcia miała kompana do zabaw a tu taka niespodzianka:)
Dzieki dziewczyny:) mam nadzieje ze bedzie dobrze, korci mnie żeby pogooglowac troche ale wiem ze to kiepski pomysł
 
reklama
Agica, kochana, myśl pozytywnie! Stres ani dla ciebie ani tym bardziej dla dzidzi nie jest dobry
Jesteśmy g tobą wszystkie!

Ja byłam u Skórnego.. Wizyta na 17 a dopiero do domu wróciłam :/
A jutro termin u dentysty z młodym.. Zobaczymy jak to zniesie ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry