reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Virtuti dziewczyny jeszcze sama nie wiedza co I jak z tym forum :-) spokojnie :-)
Mierz cisnienie I obserwuj czy stopy nie puchna. Tez bralam leki w pierwszej ciazy
 
A ja jak na złość chudne, nie mam apetytu, spie na brzuchu, mimo że nie chce, co rano się budzę w tej pozycji. Parametry morfologii sa ok. Nie wiem co się dzieje. 13 tc a ja mam 3 kg mniej niż na początku. :(
 
Marta ja też chudnę.. póki co to mam 57,5 kg a miałam 59kg... Ale jak mam przybrać na wadze jak wszystko jest blee... może te nudności miną za tydzień czy coś to wtedy...
Wczoraj znowu cały dzień leżałam.. co wstałam to yhmmm... w poniedziałek muszę to mojej gin powiedzieć może coś mi zapisze...
 
Matko z córką, doczytalam 50 stron, a nie było mnie raptem 2 dni! Szalone!

Piszę, żeby się wyzalic... Byłam u endokrynologa i mam kategoryczny nakaz zdrowego odżywiania się, żeby dużo nie przytyć... Jestem dopiero w. A przełomie 11 i 12tc a już mam graniczne ciśnienie 140/80. Dostałam skierowanie do kardiologa, który ma zdecydować czy leczymy czy jeszcze czekamy. Póki co mam mierzyć ciśnienie kilka razy dziennie i w razie wu na cito jechać do szpitala... :( zalamka, w poprzedniej ciąży nadciśnienie wskoczyło mi dopiero w połowie ciąży, a teraz takie jaja... No ale startuje z o wiele wyższej wagi, 104kg przy 180cm wzrostu :(

Nie dostałam zaproszenia na zamknięty, chyba za mało się udzielam :( tylko już naprawdę człowiek nie ma kiedy, ale nic, otwarty wątek też nie jest zły :)


oj masakra z tym ciśneiniem :( to wejdz na tego linka i daj dołącz do grupy

Link do: Bez kategorii | Forum o ciąży i dzieciach - BabyBoom
 
No zaraz to zrobię tylko chciałam się upewnić czy na pewno tam się wejść nie da. :)

Paulina u nas nie, ja mam plus a mąż 0

Virtuti nie załamuj się sprawdź co Ci kardiolog powie. Życzę Ci dużo siły i wytrwałości.
 
reklama
Do góry