reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Moje cycki juz powoli nie mieszcza sie w 100D wiec zastanawiam sie jak do konca ciazy bedzie 120 tylko sie zastanawiam E.F.czy GA waga moja to teraz 80 i od poczatku przytyłam 2kg zobaczymy jak bedzie dalej bo w pierwszej ciazy 14kg tylko ze prawie wszystko idzie mi w brzuch wiec maz sie smieje ze pod koniec ciazy to pozyczy od kogos taczki zebym niemusiała cyckow ani brzucha przez ramie nosic
 
Patka tylko teraz zrobie z truskawkami :) i ja zapraszam! Ja mam 2 pary spodni z hm jedne takie wlasnie cienkie. Super mi sie noszą. Leginsow nie lubie no i za duze kupiłam i nie dobrze wygladaja. Ja mam malutki brzuszek, cycki tez zawsze mialam malutkie teraz co prawda troche urosly, ale stare staniki pasuja
 
Agnieszka no to gratuluję upragnionej córci i miejmy nadzieję, że siusiak nie wyskoczy nagle:D
tak tak jak któraś napisała ja jestem zakupocholiczką dziś tylko kupiłam taką skrzyneczkę do kwiatków i ziół za okno :)
Mi rozmiar cycków powiększył się o rozmiar a przytyłam póki co 4kg, co wizytę aż boję się na wagę wchodzić:D
od jutra mam zamiar powrócić na zajęcia dla ciężarnych:)
ja chodzę dużo w dresach bo akurat lubię dres bluza i mi najlepiej hehe albo w jeansach z pasem bo mam wygodne a jak będzie cieplej to dużo teraz widziałam co prawda nie ciążowych ale spodni takich przewiewnych cienkich
 
Postanowiłam robić zdjęcia co miesiąc na pamiątkę,ale dopiero będę robiła drugie dziś i właśnie w aparacie spojrzałam na zdjęcie z 02.04 prawie brzucha tam nie widać a przez miesiąc baaaardzo mi się powiększył i pewnie wszystko w brzuchol poszło bo tak to nie widzę po sobie poza cyckami;d
 
w500xh500-Facebook_1000_thumb-150x150.png
 
reklama
Do góry