reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mamaa20 masakra. Współczuję.
A posmarowałas może dziąseł czymś? Moj starszy syn dostał wysypki ( dokładnie czerwone plamki, nawet myślałam ze to różyczka) właśnie po maści. Jakiś składnik ktory jest we wszystkich masciach go udzielił

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@patka90.02 było aż 3 lekarzy i żaden nie wiedział co to takiego @ruda1991 nie właśnie niczym ale mówili że to nie uczulenie że tak coś ale na szczęście dziś już to powoli schodzi więc mam nadzieję że jeszcze trochę i zejdzie do końca
 
dziewczyny u mnie s te czerwone plamki zaczęło sie od główki potem trochę na raczkach i pleckach a po tygodniu wyszły nam zeby
 
reklama
Do góry