reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
u mnie plamki znikają a zabki rosną :) jak mały jest marudny teraz podaje ibum a na gryzaka maść dentiibaby
 
To jest od urodzenia straszny niejadek. Lekarka kazała wprowadzać juz zboża i mięsko
Nie martw sie tak, moja corka taka byla i jest ... l teraz ma 6 lat i 20 kg. Ale jest wszystko z nia w porzadku poza tym jedzeniem [emoji6] taki typ. Teraz juz odpuscilam ale jak byla mala to na glowe dostawalam przez ta jej wage...mowie miala nieco ponad 6 kg na pol roku i niecale 9 na rok. A moj syn 4 mies. I pewnie 8 kg....i znowu sie martwie ze za duzo....ehhhhhh
To jest od urodzenia straszny niejadek. Lekarka kazała wprowadzać juz zboża i mięsko
Nie martw sie tak, moja corka taka byla i jest ... lteraz ma 6 lat i 20 kg. Ale

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry