reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Cześć dziewczyny :-)
Zastanawiam się nad wyjazdem z moim maluszkiem na świta do męża do Szkocji
Mam jednak obawy jak Leos zniesie lot i jak ogarnąć jedzonko dla niego
Jeśli macie jakieś doświadczenia to doradzcie jak to zorganizować
 
reklama
Śliwka ja też będę lecieć z małą w sobotę pierwszy raz i jestem zestresowana alw mam nadzieję że będzie dobrze. Co do jedzenia nie pomogę bo karmię piersią i najwyżej ją nakarmie w samolocie ale wydaje mi się że jak byś wzieła mleko to stewardessy by Ci je podgrzały.
 
Patka czyli twoj tato tez powinien sie przebadac bo jak dobrze pamietam to pisalas ze on tez ma 1 taka plame.
A napisz prosze co teraz jak to juz prawie pewne? Jakie konsekwencje tej choroby co musicie robic zeby bylo dobrze?
 
Narazie żadnych innych objawów nie ma. Teraz będziemy chodzić co pół roku do różnych lekarzy na kontrolę. Wiecie serce matki ma ciągle nadzieję że yo nie to jednak...
 
reklama
Czesc u mnie notoryczne pobudki w nocy na pare łyczków mleczkach a tak ok, nie mogę narzekać na tego mojego syneczka
 
Do góry