reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mój śpi różnie raz u nas raz u siebie w łóżeczku. Teraz w czasie choroby śpi z nami w łóżku ;)

Ja zostaje w domu i najprędzej do pracy pójdę jak mały do przedszkola powędruje :)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo umilowal sobie prawa strone i nawet zauwazylam lekkie zgrubienie po tej stronie na plecach.Tak jakby prawa strone mial bardziej naciagnieta i zaczal krzywic glowe i zezowac, nie umie siedziec sztywno, siedzi lekko zgarbiony, zaczyna chodzic trzymajac sie mebli.Wczesniej nic nie budzilo naszego niepkoju ale od trzech tygodni tak jest.Mamy za kilka dni wizyte u pediatry.
 
Mojemu też zdarza się garbic. Od dawna preferuję tylko jedna strone?

Mikołaj długo walczył o prawa stronę
Miał. Bardzo splaszczona główkę z jednej strony. Teraz jest dużo lepiej ale jeszcze nie jest idealnie. W każdym razie śpi na obu stronach. Radzi sobie z jedną i drugą dobrze.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raptem moze trzy tygodnie.A jeszcze czasem sie zawiesza.tez od niedawana.strasznie sie martwie.usg glowki mial dobre.po weekendzie ide z nim do neurologa.pozatym jest rozesmiany ruchliwy i rozgadany.a wszystko bylo tak idealnie.
 
NewMom, moja córka też się zawiesza. Teraz mniej, ale ze dwa miesiące temu to na potęgę! Byłam u neurologa i miała robione EEG, stres na maksa, ale okazało się, że wszystko jest ok. Chyba taki typ po prostu, ona wszystko robi szybko, więc kiedyś musi tą główka odreagować, zresztą ja też się zawieszam od czasu do czasu ;)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry