reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

o to jestem. ja juz mam drugi dzie faze a latanie po sklepach a w efekcie kupiłam tylko jedna bluzke. zajechałam tez do rodziców na obiad i w drodze powrotej młoda dostała takiej histerii ze szok. myslałam ze sie zapade bo wyła jak by jej ktos rece i nogi wykrecał. jak ja wyjełam z wózka to autmatyczie przestała. ona ma faze na stanie albo sprezynowanie.
wczoraj sie pokłuciłam z mezem jak mu powiedziałam ze ide na diete i mi powiedziałam ze on szkapy nie chce. najgorsze jest to jak sie go zapytałam czy woli słonice to powiedział ze tak. ech chłopy. ale i tak ide na diete bo naprawde sie zapusciłam.

niunia nadal szczerbulka i nadal mama itp nie mowi ;-(

Natoli gratki dla 6 - stkowego pudzianka
 
reklama
mała mi to ja ide po winko :-) a małżowi sie nie daj, foch i juz niech wie że ma do żonki z szacunkiem i czcią sie odnosić :tak:

Dziuluś Ty pewnie jestes ekspertem więc sie Ciebie zapytam: jak długo może być przechowywane wino po otwarciu? (przechowujemy w lodówce - dobrze?)
 
Ostatnia edycja:
Ufff, ogarnęłam się z tym albumem. Najpierw opisywałam każde zdjęcie z tyłu, a potem jeszcze raz, w opisie albumowym. Pół dnia, jak nic.
I pomyśleć, że w albumy zaczęłam się bawić jakoś od początku ciąży. A teraz już trzecia stówka zdjęć niedługo pęknie... Ale ten czas leci...

Dobranoc, mamuśki!
 
ALICJA- rozowe i biale wino w lodowce a czerwone tylko dobrze zakorkuj!! nigdy do lodowki czerwonego wina bleeeeeee...
DAWIDOWE- normalka ze twoj maz nie lubi szkap bo ta rasa tak juz ma ze wola pulchne cycate i w ogole baby o "zdrowym" wygladzie.nie moglam sie nieraz odpedzic od ich podrywow wrrrr. po drugie po co gadalas mu o diecie? trza bylo nic nie gadac i juz. przyjechalby na "gotowe" jak juz byloby po:ppp a dietke sobie zrob i nie przejmuj sie niczym.
 
thix Dziuluś..ja uwielbiam białe, czerwone pijemy tylko do obiadku albo jakiejś "wykwintnej" kolacji :-)

znalezione do pośmiania sie:

dlaczego kobiety żyją dłużej o kilka lat? żeby nadrobić czas zmarnowany podczas parkowania :-D

u mnie parkowanie to nic, ale zawracanie "na trzy" zmienia sie w zawracanie na 9 :-)
 
ALICJA- rozowe i biale wino w lodowce a czerwone tylko dobrze zakorkuj!! nigdy do lodowki czerwonego wina bleeeeeee...
DAWIDOWE- normalka ze twoj maz nie lubi szkap bo ta rasa tak juz ma ze wola pulchne cycate i w ogole baby o "zdrowym" wygladzie.nie moglam sie nieraz odpedzic od ich podrywow wrrrr. po drugie po co gadalas mu o diecie? trza bylo nic nie gadac i juz. przyjechalby na "gotowe" jak juz byloby po:ppp a dietke sobie zrob i nie przejmuj sie niczym.


jak bym sie przejmowała jego gadaiem to dawo by było po rozwodzie ba awet do slubu by nie doszło.
 
DAWIDOWE hahaha no wiesz...chlopy tak maja ze nieraz deraja gorzej niz my:)))
ALICJA- ja najbardziej lubi Bordeaux - rocznik 2007,2009, czerwone to jest oczywiscie, Beaujolais villages 2009, i rozowe winka to lubie z okolic lazurowego wybrzeza cotes de provence,pays d'aude i inne, a biale to najlepsze z regionu Savoie. chociaz z Bordeaux rozowe i biale tez sa super.

ALICJA- jak nienawidzilam parkowania na "zatoczke" tak tu w lyonie sie parkuje na centymetry i nieraz delikatnie trza pyknac kogos zeby posunac zeby sie zmiescic, nieraz doslownie dlon nie wejdzie miedzy dwa auta. za to doszlam w zatoczkach juz do perfekcji haha. jedynie czego nienawidze to ruszanie z recznego pod gore.
 
Ostatnia edycja:
Dziulka heh jaj czasem usiade z meza kolegami bo kolezanke mam tylko jedna w dodatku Rosjanke i jak tak ich posłucham to mi sie noz w kieszeni otwiera i mysle ze z babami siedze.
 
wiecie co?? chyba ide spac.... nie ma mamusiek cos dzisiaj:/// FROGGUSIA wcielo, IDE, DORISKA,HAPPY,CZARODZIEJKE,ojjj dlugo by wymieniac... nawet nasza NATOLINKA gdzies sie zapodziala.... mykam do wyreczka. jutro o 14h fryzjer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaahhhhhhh!
 
reklama
Do góry