reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witam wieczornie a wlasciwie nocnie... mloda zas zaczela cyrk....wsadzilismy jej czopek i trzymajta kciuki bo jak ta noc taka bedzie to ja chyba wyskocze oknem:(((

a ja jestem tak wykonczona ze po powrocie z roboty rozryczalam sie jak dziecko. nazapierdzielalam sie tak ze wszystkie kosteczki u dloni mnie bola;( jak jan ienawidze tej roboty pierd...ej!!!!! dzisiaj wyslalam cv w jedno miejsce, moze w koncu ktos sie zlituje nade mna;((((((((( tak bardzo mam dosc i ta atmosfera -ogolnie kicha!

podobno Leane dzisiaj utrzymala sie w pozycji na czworaka. maz chcial ja ulozyc na kolanka jak do raczkowania a ona dupka w gore, sztywne nogi jak goryl i tak chwilke postala.
 
reklama
kasis, super, że wszystko oki :-)
emiliab, mąż stanął na wysokości zadania i tak ma być ;-)

tomas, witaj, u nas też ostatnio nabijanie guzów i siniaków na topie :-(
natolin
, akurat dla mnie jeśli chodzi o wygode to nie ma nic lepszego jak auto ;-) ale jako nastolatka uwielbiałam podróże pociągami, całą polske mogłam tak zjeździć, a wyprawe do Zakopca do tej pory z łezką w oku wspominam :-) ale tak jak napisała doris, niestety stan naszej kolei jest w opłakanym stanie i jakoś z dzieckiem na wakacje sobie nie wyobrażam, ale wiadomo wszystko kwestia nastawienia i przyzwyczajenia :tak:

Ida, no to kciukasy zaciśnięte, zaciągnięte i co tam sobie jeszcze chcesz, za remont zakończony w trybie ekspresowym ;-)

uska, może to jednak nie wina tego leku, trzymam kciuki i daj znać jak Karolek!

paolcia, mój Ptysiek ostatnio bardzo się złości, szczególnie jak nie dostanie tego co chce, macha wtedy rączkami i nóżkami i zbiera się do płaczy i krzyku jak go w pore nie zajme czymś innym :dry:

mała mi
, tulam :* wiem że czasem takie myśli nachodzą, ale jesteście razem i macie cudownego synka, a że nie zawsze jest tak jak na początku związku, to chyba dlatego że czasem codzienność przytłacza. O właśnie doczytałam że się odezwał, super :-)

ulisia, wy też do żłobka od września, ciesze się że nie bede sama ;-) a dostaliście się do państwowego czy do prywatnego ? Swoją drogą ja też się zastanawiam jak to bedzie z zasypianiem tam, skoro ja w domu czasem się tak z nim męcze że hej, a oni przecież mają wiecej dzieci hmmm... może beda czekać aż sam padnie :eek::laugh2:


U nas cos się porobiło z kanalizacją i od wczoraj w ciągu dnia nie ma wody, normalnie wściec się można :wściekła/y: dobrze, że chociaż wieczorem włączają, ale na początku leci takiego koloru że odechciewa się myć :no: do tego winda nie działa a ja jutro do przychodni się wybieram z małym na mierzenie i ważenie oraz po recepte na mleko, nie wiem jak ja sobie z tym kobylastym wózkiem poradze :baffled: chyba wezme Ptyśka na rece jak bardzo lać nie bedzie :unsure::rolleyes2: nienawidze awarii !!!!!!!:confused2:
 
ta moja zas odstawia jaja...az sie boje isc spac.... niech ona przestanie bo ja mam juz dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dziulka, trzymam kciuki za dzisiejszą nocke, chociaż u mnie też nie zapowiada się kolorowo, już trzy pobudki z mega rykiem :/// a za prace trzymam kciuki tzn za szybką jej zmiane bo się nam wykonczysz kobito ;)
co do pozycji na "goryla" ;) ja to nazywam koci grzbiet, to Patryś zanim zaczął raczkować bardzo często tak robił, wydaje mi się że ćwiczył nogi przed ruszeniem z miejsca ;))) więc tylko patrzeć lada moment jak Leane ruszy :)

Jeszcze o podróżach mi się przypomniało, że mój brat zawsze z dzieciaczkami wyruszał w długie podróże na noc, żeby sobie spały i jakoś wmiare się udawało bez większych problemów dojechać.
doris, współczuje Mikiemu choroby lokomocyjnej, jako dziecko też to miałam, niezbyt przyjemna dolegliwość :/ Nawet niedługa podróż do babci pod wawe zawsze musiała być z przystankami :( A najgorsze były szkolne wycieczki autokarowe, aviomarin+torebka to był mój zestaw obowiązkowy ;)
 
Ostatnia edycja:
MAKUC nie no ja z dzieckiem bym się nie wybrała pociągiem bez rezerwacji miejsc. A takie rzeczy o których piszesz raczej się w IC nie zdarzają.
ROXANNKA do Ciebie to samo co do MAKUC piszę, jeżdżę ekspresami i jak dotąd żadnych problemów nie miałam. Kocham jazdę pociągiem.
nie odezwali się do Was z państwowego żłobka? :-( Wy to chyba mieszkacie w obleganej żłobkowo dzielnicy
TOMAS ja pamiętam i cieszę się, że piszesz :-)
MALAMI spokojnie, mój jeszcze nigdy nie posłuchał jak mu mówię, że czegoś nie wolno, więc znaczyłoby, że też buntownik.
aaa, doczytałam Twoje refleksje. Daj spokój! ludzie się zmieniją, związki też, to nie znaczy, że już nie kocha. u mnie też jest inaczej niż było na początku.

no to witam się, wiele do nadrobienia nie miałam :-(

nie no chyba zaraz się popłaczę przez te pustki :-(

KROMA, MADLEIN gratki!
 
Ostatnia edycja:
nie no kurcze, nie moge sie przyzwyczaić ze o tej porze widze posty Nat :-D

dzień dobry wszystkim :-)

ja od rana zamiast delektować sie śniadankiem latam po mieszkaniu i ogarniam bo niedługo ma wpaść "kochana" teściowa. Co prawda tylko na chwile ale dla mnie i tak stres gorszy niż na maturze ;-) ehh bede sie musiała przyzwyczaić :cool:

jak sie ogarne to idę ogarniać Was ;-)
 
witam i melduje za od 3 do 5 ne moglam uspic dziecka nawet jesc dostala jak juz zasnela moj M wstawal do pracy i nim usnelam to o 7.30 obudzilo sie dziecko a dzisiaj idziemy na usg trzymac kciuki. normalnie wczoraj obizylismy łożeczko do konca bo moje dziecko zaczyna kombinowac jak tu wstac.
dziulka nasze dzieci to na tym samym etapie oli tez podnosi pupe na chwile a;e niestartuje jeszcze.powodzenia i obys znalazla nowa prace.
roxannka wspołczuje i jak winda dziala juz napisz ile maly wazy i mierzy
alicja milej wizyty tesciowej

kromasuwaczkowe gratki
 
reklama
Do góry